Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-02-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 28., péntek:

    M4 Sport

16.45: Röplabda, férfi Magyar Kupa, Kecskemét, a 3. helyért, Kazincbarcika-Kaposvár

19.45: Röplabda, férfi Magyar Kupa, Kecskemét, döntő, Pénzügyőr-Kecskemét

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, az Európa-liga nyolcaddöntőjőnek sorsolása

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Düsseldorf-Hertha

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

17.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile

 

    Eurosport 1

 8.25: Szabadstílusú sí, világkupa, Almati

 9.45 és 14.00: Alpesi sí, vk, Hinterstoder

13.00: Labdarúgás, az El-nyolcaddöntő sorsolása

15.55: Síugrás, vk, Lahti

19.55: Sznúker, The Players Championship

 

    Eurosport 2

11.10: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 6. szakasz

13.55: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

18.30: Pályakerékpár, világbajnokság, Berlin

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, az El-nyolcaddöntő sorsolása

20.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Leicester

23.05: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

19.10: Sportlövészet, légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Marseille

 

    Digisport 3

17.40: Sportlövészet, légfegyveres Európa-bajnokság, Wroclaw

18.20: Jégkorong, szlovák Extraliga, DVTK-Michalovce

 

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valladolid

 

február 29., szombat:

    M4 Sport

15.15: Vízilabda, férfi ob I, FTC-Szolnok

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-DVTK

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-DVSC

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Brest-Ljubljana

17.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Zaporizzsja-Veszprém

19.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-Szeged

23.00: Kosárlabda, NBA, New York Knicks-Chicago Bulls

 

    Sport 2

 0.30 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Santiago de Chile

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Schalke

 

    Eurosport 1

 4.50: Motorsport, superbike-vb, Ausztrália

10.20: Alpesi sí, vk, La Thuile

12.00: Alpesi sí, vk, Hinterstoder

13.30: Sílövészet, Eb, Minszk

15.00: Autósport, Formula-E, Marrákes

16.00: Síugrás, vk, Lahti

19.55: Sznúker, The Players Championship

 

    Eurosport 2

 1.00 és 5.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

 9.50: Északi összetett, vk, Lahti

11.00 és 15.00: Autósport, Formula-E, Marrákes

12.05: Kerékpár, Egyesült Arab Emírségek körversenye, 7. szakasz

13.45: Sílövészet, Eb, Minszk

16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

18.00: Pályakerékpár, vb, Berlin

19.45: Hódeszka, vk, Blue Mountain

 

    Digisport 1

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Liverpool

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna

17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Dijon

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Reims

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Rennes

 

    Spíler 1

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Crystal Palace

15.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Chelsea

 

    Spíler 2

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Levante

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Betis

18.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Leganés-Alavés

20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Celta Vigo

 

március 1., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Gyorskorcsolya, összetett világbajnokság, Hamar

16.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Győr

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, FTC-Esbjerg

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Buducnost-Győr

18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, PAUC-Tatabánya

 

    Sport 2

 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Norfolk

14.00: Kézilabda, női EHF Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kastamonu-Siófok

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Leverkusen

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bremen-Frankfurt

21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-Philadelphia 76ers

 

    Eurosport 1

 3.00: Kerékpár, Tajvani körverseny, 1. szakasz

 9.35 és 13.10: Alpesi sí, vk, Hinterstoder

10.25 és 12.25: Sílövészet, Eb, Minszk

11.10: Alpesi sí, vk, La Thuile

13.55: Síugrás, vk, Lahti

19.55: Sznúker, The Players Championship

 

    Eurosport 2

 4.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

 8.50 és 13.35: Északi összetett, vk, Lahti

10.00: Sífutás, vk, Lahti

14.15: Alpesi sí, vk, La Thuile

15.15: Kerékpár, Kuurne-Brüsszel-Kuurne

18.50: Hódeszka, vk, Blue Mountain

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Genoa

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Atalanta

17.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, döntő, Aston Villa-Manchester City

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Brescia

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Roma

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-St. Étienne

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lille

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nice

 

    Spíler 1

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester United

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Getafe

 

    Spíler 2

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

15.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid

20.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Barcelona

 

Forrás: MTI