Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-02-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 10., péntek:

    M4 Sport

 9.45: Alpesi sí, világbajnokság, női kombináció, lesiklás St. Moritz

12.45: Alpesi sí, világbajnokság, női kombináció, szlalom, St. Moritz

16.45: Röplabda, női Magyar Kupa, döntő, Linamar-Békéscsaba - Vasas Óbuda

19.00: Vízilabda, férfi Volvo Kupa, Horvátország-Montenegró

20.15: Vízilabda, férfi Volvo Kupa, Magyarország-Szlovákia

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45: Alpesi sí, világbajnokság, női kombináció, lesiklás St. Moritz

12.45: Alpesi sí, világbajnokság, női kombináció, szlalom, St. Moritz

14.30: Biatlon, világbajnokság, Hochfilzen

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Eurosport 2

 9.45: Síugrás, vk, Szapporo

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Augsburg

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Genoa

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Fenerbahce

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-PSG

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Galatasaray

 

Február 11., szombat:

    M4 Sport

12.00: Alpesi sí, világbajnokság, férfi lesiklás, St. Moritz

17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Ferencváros-Budapest Honvéd

20.10: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Montenegró

 

    Sport 1

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Telekom Veszprém-Barcelona

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid

23.00: Kosárlabda, NBA, Charlotte Hornets-Los Angeles Clippers

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-FC Barcelona

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Deportivo La Coruna

 

    Sport M

13.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.30: Síugrás, világkupa, Szapporó

11.45: Alpesi sí, világbajnokság, férfi lesiklás, St. Moritz

14.30: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, férfi sprint

19.45: Sznúker, World Grand Prix, Preston, elődöntő

 

    Eurosport 2

10.30: Szabadstílusú sí, világkupa

12.00: Hódeszka, világkupa, Feldberg

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt 04-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hertha Berlin

 

    Digisport 1

13.00 Tenisz, ATP-torna, Szófia 

16.55 Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Olympique Lyon

20.40 Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese

22.55 Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság Monaco-Metz 

 

    Digisport 3

19.55 Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Caen 

 

    Spíler TV

 2.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Tampa Bay Lightning

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Hull City

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Watford

18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham

23.00: Jégkorong, NHL, Columbus Blue Jackets-Detroit Red Wings

 

Február 12., vasárnap:

    M4 Sport

10.00: Vízilabda, Volvo Kupa, Montenegró-Szlovákia

11.15: Vízilabda, Volvo Kupa, Magyarország-Horvátország

13.00: Alpesi sí, világbajnokság, St. Moritz, női lesiklás

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Körmend

20.00: Futsal, férfi Magyar Kupa, döntő

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC 208, Brooklyn

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Málaga

14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Alba Fehérvár-HC Leipzig

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Larvik

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt Podgorica-FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 2

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Sevilla

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Celta Vigo

 

    Sport M

14.00, 15.15, 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.00: Sílövészet, világbajnokság, Hochfilzen, női üldözéses verseny

11.30: Alpesi sí, világbajnokság, St. Moritz, női lesiklás

14.30: Sílövlszet, világbajnokság, Hochfilzen, férfi üldözéses verseny

19.45: Sznúker, World Grand Prix, Preston, Döntő

 

    Eurosport 2

10.00: Szabadstílusú sí, világkupa

12.00: Hódeszka,világkupa, Feldberg

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Hoffenheim

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-1. FC Köln 

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-AS Roma 

14.55 Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Empoli 

17.55 Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Bologna

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Juventus

23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nice 

17.00 Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lorient 

20.55 Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Olympique Marseille

 

    Digisport 3

14.00 Tenisz, ATP-torna, Szófia

17.55 Labdarúgás, belga bajnokság, Lokeren-Club Brugge 

 

    Spíler TV

 4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Chicago Blackhawks

14.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Chelsea

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Leicester City

21.00: Jégkorong, NHL, Minnesota Wild-Detroit Red Wings

 

Forrás: MTI