Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-11-23
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

november 23., péntek:

    M4 Sport

 9.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Atomerőmű SE-DEAC

 

    Sport 1

 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-VfB Stuttgart

 

    Sport 2

18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Slovan-Vityaz Podolszk

 

    Eurosport 1

13.00: Curling, Európa-bajnokság, Tallinn, női elődöntők

17.45: Síugrás, világkupa, Ruka

 

    Eurosport 2

16.45 és 18.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Grenoble, jégtánc rövidprogram és női rövidprogram

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Horvátország

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-St. Étienne 

 

    Digisport 2

17.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Villach 

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Olimpia Milano 

 

    Digisport 3

18.25: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Konyaspor 

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Panathinaikosz

 

    Spíler1 TV

19.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Philadelphia Flyers-New York Rangers

22.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Minnesota Wild-Winnipeg Jets

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Alavés

 

november 24., szombat:

    M4 Sport

 9.15: Autósport, GP3, Egyesült Arab Emírségek Nagydíja, 1. futam

10.45 és 13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, 3. szabadedzés és időmérő

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Paks

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-MTK Budapest

 

    Duna World

16.45: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Franciaország

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Hoffenheim

17.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain

 

    Sport 2

 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka

12.30: Küzdősport, UFC, Peking

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Düsseldorf

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke 04-Nürnberg

 

    Eurosport 1

10.45, 14.45 és 16.30: Téli sport, északi összetett, világkupa, Ruka

15.30 és 18.30: Alpesi sí, világkupa, Killington

20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

 

    Eurosport 2

 9.00 és 14.00: Curling, Európa-bajnokság, Tallinn, női és férfi döntő

12.30: Szánkó, világkupa, Innsbruck

17.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, negyeddöntő

20.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Grenoble, női kűr

20.45: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Franciaország - Fidzsi-szigetek

 

    Digisport 1

14.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Horvátország

17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-SPAL

20.10: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Frosinone

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AS Roma 

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Toulouse 

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Monaco 

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, török bajnokság, Ankaragücü-Besiktas

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Bordeaux

 

    Spíler1 TV

16.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Crystal Palace

18.30: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Chelsea

21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Washington Capitals

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Vallecano

18.30: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Levante

20.45: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Barcelona

 

november 25., vasárnap:

    M4 Sport

 9.00: Autósport, GP3, Egyesült Arab Emírségek Nagydíja, 2. futam

10.15: Autósport, Forma-2, Egyesült Arab Emírségek Nagydíja, 2. futam

13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-MOL Vidi FC

 

    Duna World

15.45: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Dánia

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Oklahoma City Thunder-Denver Nuggets

15.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 3. forduló, visszavágó, Balatonfüred-Karvina

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Lakers-Orlando Magic

 

    Sport 2

 9.30: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Oszaka

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Werder Bremen

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New York Jets-New England Patriots

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Denver Broncos-Pittsburgh Steelers

 

    Eurosport 1

 9.30, 10.45, 12.15, 14.45 és 17.00: Téli sport, északi összetett, világkupa, Ruka

15.45 és 19.00: Alpesi sí, világkupa, Killington

20.00: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

23.15: Labdarúgás, amerikai bajnokság, elődöntő, 1. mérkőzés, Atlanta United-New York Red Bulls

 

    Eurosport 2

10.15, 11.30 és 13.30: Szánkó, világkupa, Innsbruck

19.45 és 22.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, negyeddöntő

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Parma-Sassuolo 

14.55: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Chievo 

17.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-AC Milan

20.10: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Sampdoria 

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, Davis Kupa, döntő, Franciaország-Horvátország

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Marseille 

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Fiorentina 

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lille 

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Boston Bruins

14.30: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-Arsenal

17.00: Labdarúgás, Premier League, Wolves-Huddersfield

21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Calgary Flames

 

    Spíler2 TV

16.15: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Valladolid

18.30: Labdarúgás, La Liga, Espanyol-Girona

20.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Betis

 

Forrás: MTI