Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-05-10
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 10., péntek:

    M4 Sport

10.55 és 14.55: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1. és 2. szabadedzés

18.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, csoportmérkőzés, 3. forduló, Magyarország-Oroszország

20.15: Vízilabda, férfi ob I, döntő, 1. mérkőzés, FTC-OSC

 

    Sport 1

21.00: Ökölvívás, profi gála, Nottingham

 

    Sport 2

16.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés, Finnország-Kanada

20.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés, Csehország-Svédország

 

    Eurosport 2

16.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Slovakiaring, Diósförgepatony, selejtező

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

14.30: Tenisz, WTA-torna, Madrid

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Montpellier

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

 

    Digisport 3

20.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

május 11., szombat:

    M4 Sport

10.15: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, 1. futam

11.55: Autósport, Forma-1, Spanyol nagydíj, 3. szabadedzés

15.00: Autósport, Forma-1, Spanyol nagydíj, időmérő

17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Puskás Akadémia FC

19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Debreceni VSC

 

    Duna World

19.55: Úszás, Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Budapest

 

    Sport 1

15.00: Kézilabda, női BL, Final Four, elődöntő, Vipers Kristiansand-Győri Audi ETO

17.30: Kézilabda, női BL, Final Four, elődöntő, Metz - Rosztov-Don

20.00: Kézilabda, női EHF Kupa, döntő, visszavágó, Siófok-Esbjerg

 

    Sport 2

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Bayern München

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Sporting Lisboa-Tondela

 

    Eurosport 1

11.45: Autósport, Formula-E, Monaco, selejtező

16.40: Országúti kerékpár, Giro d'Italia, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

11.00: Motorsport, Superbike, Superpole, Imola

11.45, 15.00 és 17.45: Motorsport, Endurance, Szlovákia

14.00: Motorsport, Superbike, 1. futam, Imola

16.30: Autósport, Formula-E, Monaco, 9. forduló

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Genoa

17.55: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-SS Lazio

20.10: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-AC Milan

 

    Digisport 2

16.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid

18.30: Tenisz, WTA-torna, döntő, Madrid

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, török bajnokság, Rizespor-Galatasaray

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-PSG

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-AS Monaco

 

május 12., vasárnap:

    M4 Sport

10.15: Autósport, Forma-3, Spanyol Nagydíj, 2. futam

13.20: Autósport, Forma-2, Spanyol Nagydíj, futam

15.10: Autósport, Forma-1, Spanyol Nagydíj, futam

18.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga NB II, ZTE FC-BSS Monor

19.55: Úszás, Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Budapest

 

    Sport 1

 6.00: Küzdősport, UFC, Rose Namajunas-Jessica Andrade, Rio de Janeiro

15.00: Kézilabda, női BL, Final Four, bronzmérkőzés

17.30: Kézilabda, női BL, Final Four, döntő

 

    Sport 2

12.15: Jégkorong, világbajnokság, csoportmérkőzés, Oroszország-Ausztria

15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1. FC Köln-Regensburg

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Mainz

 

    Eurosport 1

10.30: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Slovakiaring, Diósförgepatony, 1. futam

12.35: Autósport, Porsche Szuperkupa, Barcelona

13.25: Országúti kerékpár, Giro d'Italia 2. szakasz

20.00: Úszás, Bajnokok Sorozata, 2. állomás, Budapest

 

    Eurosport 2

11.00 és 12.00: Motorsport, Superbike, Imola

13.00: Motokrossz, 1. futam, Olaszország

14.00: Motorsport, Superbike, 2. futam, Imola

15.00 és 16.00: Autósport, túraautó-világkupa (WTCR), Slovakiaring, Diósförgepatony, 2. és 3. futam

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Sassuolo

15.30: Labdarúgás, Premier League, Brighton-Manchester City

18.10: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehir-Ankaragücü

20.10: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Juventus

 

    Digisport 2

15.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Chelsea

18.30: Tenisz, ATP-torna, döntő, Madrid

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Olympique Lyon

 

    Digisport 3

15.55: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Arsenal

17.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-SSC Napoli

 

    Spíler 1

 2.00: Jégkorong, NHL, főcsoportdöntő, 1. mérkőzés, San Jose Sharks-St. Louis Blues

15.00: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Wolverhampton

21.00: Jégkorong, NHL, főcsoportdöntő, 2. mérkőzés, Boston Bruins-Carolina Hurricanes

 

    Spíler 2

15.50: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Everton

 

Forrás: MTI