Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-11-21
A csütörtöki és pénteki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 21., péntek:

    Sport 1

13.35: Lóverseny, futam

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-Újpest

    

    Sport 2

10.00: Cselgáncs Grand Prix-verseny, Csingtao

14.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, 1. nap, Lille, Franciaország-Svájc

    

    Eurosport 

9.30: Sznúker, Európa torna, Németország

17.45: Síugrás, VK, Klingenthal, Németország, selejtező

    

    Eurosport 2

15.30: Műkorcsolya Grand Prix, Franciaország, páros rövid program

17.45: Sznúker, Európa Torna, Németország

    

    Digisport 1

18.40: Kézilabda, női BL, Krim Ljubljana-Leipzig

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-PSG

    

    Digisport 2

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Real Madrid

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Cedevita Zagreb

 

November 22., szombat:

    m1

13.45: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, időmérő

 

    Duna

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-DVTK

 

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-New York Islanders

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Haladás

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-PMFC

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Pápa-Bp. Honvéd

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Málaga

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Sevilla

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

16.45: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Zadar

 

    SportKlub

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bastia-Lyon

 

    Eurosport

9.30 és 17.45: Sznúker, Európa torna, Németország

15.45: Síugrás, VK, Klingenthal, Németország, csapat

21.00: Küzdősport, World GP Series

    

    Eurosport 2

9.00: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 1. futam

10.45: Ausztrálfutball, Ausztrália-Írország

13.00: Műkorcsolya Grand Prix, Franciaország, női kűr

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hoffenheim

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Köln-Hertha BSC

21.00: Sznúker, Európa Torna, Németország

 

    Digisport 1

9.00: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 1. futam

14.25: Kézilabda, férfi BL, Dunkerque - Mol-Pick Szeged

16.15: Kézilabda, férfi BL, MKB-MVM Veszprém - Vardar Szkopje

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester united

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Juventus

 

    Digisport 2

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-West Bromwich Albion

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma

20.55: Kézilabda, férfi BL, Kiel-PSG

 

November 23., vasárnap:

    m1

13.30: Forma-1, Abu-Dzabi Nagydíj, futam

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Videoton

 

    Sport 1

2.00: Ökölvívás, profi gála, Makaó, Manny Pacquiao-Chris Algiri

13.00: Tenisz, Davis Kupa-döntő, 3. nap, Lille, Franciaország-Svájc

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Córdoba

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe

 

    Sport 2

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Groningen-PSV

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győr-DVSC

22.15: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-Arizona Cardinals

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

12.30: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Gran Canaria-Bilbao

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Fiorentina

20.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-New England Revolution

23.00: Labdarúgás, MLS, Los Angeles Galaxy-Seattle Sounders

 

    Eurosport

11.15: Síugrás, VK, Klingenthal, Németország

13.15, 16.00 és 20.00: Sznúker, Európa torna, Németország

    

    Eurosport 2

10.00: Sznúker, Európa torna, Németország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Werder Bremen

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Augsburg

 

    Digisport 1

9.55: Autósport, Abu-Dzabi, GP3, 2. futam

10.55: Kézilabda, női BL, Dinamo Volgográd-Hypo NÖ

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Liverpool

16.45: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC-Sävehof

18.40: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos-Tatabánya - Szanktpetyerszburg

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

 

    Digisport 2

11.15: Autósport, Abu-Dzabi, GP2, 2. futam

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Tottenham

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Bordeaux

 

Forrás: MTI