Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-09-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 7., péntek:

    M4 Sport

18.15: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Svédország-Magyarország

 

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Azerbajdzsán-Koszovó

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Olaszország-Lengyelország 

 

    Sport 2

18.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, JYP-HC Pilsen

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Törökország-Oroszország 

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, spanyol körverseny, 13. szakasz

18.45: Labdarúgás, U21-es felkészülési mérkőzés, Németország-Mexikó

21.45: Tenisz, US Open, férfi elődöntő

 

    Eurosport 2

14.15: Kerékpár, brit körverseny, 6. szakasz

18.00: Tenisz, US Open, páros döntő

20.00: Kerékpár, Grand Prix, Québec

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

13.05, 14.00 és 15.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

 

 

szeptember 8., szombat:

    M4 Sport

13.15: Autósport, DTM, Nürburgring, 1. futam

15.00: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Szeged

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Finnország-Magyarország

 

    Sport 1

14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észak-Írország - Bosznia-Hercegovina 

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Svájc-Izland

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Anglia-Spanyolország

 

    Sport 2

15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Frölunda-Vienna Capitals

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Fehéroroszország-San Marino 

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Észtország-Görögország

22.45: Ökölvívás, profi gála, Birmingham, Amir Khan-Samuel Vargas

 

    Eurosport 1

1.00, 18.00 és 22.00: Tenisz, US Open, férfi elődöntő, páros döntő és női döntő

12.45: Kerékpár, spanyol körverseny, 14. szakasz

 

    Eurosport 2

13.00 és 19.00: Hegymászás, vb, Innsbruck

14.00: Kerékpár, brit körverseny, 7. szakasz

17.15: Motorsport, brit superbike-bajnokság, Silverstone, 1. futam

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés

12.30, 14.05, 15.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2 időmérő

19.00: Motorsport, MFIM speedway-vb, Szlovénia

 

 

szeptember 9., vasárnap:

    M4 Sport

13.15: Autósport, DTM, Nürburgring, 2. futam

17.30: Kézilabda, férfi NB I, Csurgó-Mezőkövesd

19.45: Jégkorong, Szuperkupa, MAC Újbuda-Fehérvár AV19

22.45: Öttusa, vb, Mexikó, vegyes váltó

 

    Sport 1

 4.00: Küzdősport, UFC 228, Dallas, Tyron Woodley-Darren Till

14.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Ukrajna-Szlovákia

17.45: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Dánia-Wales 

20.30: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Franciaország-Hollandia

 

    Sport 2

 7.30: Futás, 33. Wizz Air Budapest Félmaraton

13.30: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Burgdorf - Minden

15.15: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Rouen-Mountfield

19.00: Amerikai futball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Houston Texans

22.30: Amerikai futball, NFL, alapszakasz, Carolina Panthers-Dallas Cowboys

 

    Eurosport 1

12.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Csajkovszkij, HS 140

15.00: Kerékpár, spanyol körverseny, 15. szakasz

19.00 és 22.00: Tenisz, US Open, női páros és férfi döntő

 

    Eurosport 2

11.15: Futás, Great North-Run félmaratoni

13.00 és 19.00: Hegymászás, vb, Innsbruck

16.45: Kerékpár, brit körverseny, 8. szakasz

20.15: Kerékpár, Grand Prix, Montreal

 

    Spíler1 TV

11.00, 12.05, 14.00: Motorsport, gyorsasági világbajnokság, San Marinó-i Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP futam

 

Forrás: MTI