Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-09-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 26., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, FGSZ Siófok-ZTE FC

 

    Sport 1

12.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd - PMFC-Matias

 

    Sport 2

9.00: Kerékpár, országúti vb, női junior egyéni mezőnyverseny, Ponferrada

13.00: Kerékpár, országúti vb, férfi U23-as egyéni mezőnyverseny, Ponferrada

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

    

    Sportklub

19.00: Kosárlabda, ACB Liga, Szuperkupa, elődöntő, Real Madrid-Valencia Basket

 

    Eurosport 2

12.30 és 16.30: Krikett, Twenty20 Bajnokok Ligája

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, FSV Mainz 05-1899 Hoffenheim

 

    Digisport 1

9.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

13.15: Kosárlabda, II. Morgen Ferdinánd Emléktorna, bronzmérkőzés

15.25: Kosárlabda, II. Morgen Ferdinánd Emléktorna, döntő 

 

    Digisport 2

8.55: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés     

13.00: Tenisz, WTA-torna, Vuhan

17.55: Jégkorong, MOL Liga, ASC Corona Brasov-Dab.Docler

 

Szeptember 27., szombat:

    M1

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-MTK Budapest

 

    M2

21.54: Autósport, DTM időmérő, Hollandia

 

    Sport 1

8.15: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-Nyíregyháza

16.45: Kerékpár, országúti vb, női elit mezőnyverseny, Ponferrada

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks - DVSC-Teva

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa - Újpest

22.45: Ökölvívás, profi gála, Artur Abraham - Paul Smith, Kiel

 

    Sport 2

9.00: Kerékpár, országúti vb, junior mezőnyverseny

13.15: Kosárlabda, női vb, Kuba-Ausztrália, Törökország

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Granada

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Eibar

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bastia

 

    Eurosport 1

12.45: Autósport, Renault világsorozat, 1. futam

21.00: Küzdősport, World GP-sorozat

 

    Eurosport 2

6.15: Ausztrálfutball, ligadöntő, Sydney Swans-Hawthorn Hawks

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Werder Bremen

 

    Digisport 1

9.00: Tenisz, WTA-torna, döntő, Vuhan

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton

15.55: Kézilabda, férfi BL, Csehovszkije Medvegyi - MKB-MVM Veszprém

17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Juventus

 

    Digisport 2

8.55: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés     

12.25: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto3, időmérő

13.25: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, időmérő

15.00: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto2, időmérő

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Hellas Verona

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-PSG    

 

Szeptember 28., vasárnap:

    M1

13.25: Autósport, DTM, futam, Hollandia

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-DVTK

 

    Sport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Kuala Lumpur

13.15: Kosárlabda, női vb, Ausztrália - Koreai Köztársaság, Törökország

17.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Mallorca-Barcelona B

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valencia

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cordoba-Espanyol

 

    Sport 2

8.45: Atlétika, Berlin Marathon

11.00: Kerékpár, országúti vb, férfi elit mezőnyverseny, Ponferrada

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Haladás

22.15: Amerikaifutball, NFL, San Francisco 49ers-Philadelphia Eagles

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

0.00: Labdarúgás, MLS, Toronto-Portland Timbers

12.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Napoli

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Cagliari

17.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Red Bull Salzburg

20.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-Stade Rennes

 

    Eurosport 1

12.15: Autósport, ETC Kupa, 1. futam, Olaszország

12.45: Autósport, Renault világsorozat, 2. futam

14.00: Autósport, ETC Kupa, 2. futam, Olaszország

14.30: Síugrás, nyári GP

22.30: Lovaglás, Los Angeles Masters

 

    Eurosport 2

12.00/13.30: Motokrossz, Nemzetek Bajnoksága, 1. és 2. futam, Lettország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Hertha BSC

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Eintracht Frankfurt

19.30: Darts, romániai verseny

 

    Digisport 1

12.25: Autósport, F3 Open, Monza, 2. futam

13.25: Autósport, GT Open, Monza, 2. futam

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cesena-AC Milan

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, WBA-Burnley

19.00: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Motor Zaporizzsja

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille - St. Étienne

23.15: Autósport, Nascar, sprint kupa

 

    Digisport 2

10.55: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, Moto2, futam

13.50: Motorsport, Aragóniai Nagydíj, MotoGP, futam

15.05: Kézilabda, férfi BL, Dunkerque-Aalborg

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Olympique Lyon

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Sampdoria

 

Forrás: MTI