Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-09-18
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 18., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kézilabda, férfi NB I, Tatabánya-Ferencváros

19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Sopron - BVSC-Zugló

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Hamburger SV-Fortuna Düsseldorf

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Schalke 04

 

    Sport 2

 9.00 és 14.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala

21.00: Darts, World Series, Salzburg

 

    Eurosport 1

10.00: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny, szabadedzés

13.25: Országúti kerékpár, Tour de France, 19. szakasz

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Nimes

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    Spíler 2

20.45: Labdarúgás, La Liga, Getafe-Osasuna

 

    Arena 4

 9.00 és 13.15: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto2, Moto3, MotoGP, 1. és 2. szabadedzés

20.45: Labdarúgás, Championship, Coventry-QPR

 

szeptember 19., szombat:

    M4 Sport

13.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Ráckeve VAFC-Ferencvárosi TC

15.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Balassagyarmat VSE-Diósgyőri VTK

20.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Pápai Perutz FC-WKW ETO FC Győr

 

    M4 Sport+

14.05: Futsal, NB I, MVFC Berettyóújfalu-Dunaferr

16.15: Vízilabda, férfi NB I, BHSE-UVSE

17.30: Kézilabda, női NB I, Váci NKSE-Kisvárda Master Good SE

 

    Sport 1

15.00: Lósport, Kincsem+ Tuti

15.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Győri Audi ETO KC-Podravka Koprivnica

17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Vipers Kristiansand - FTC-Rail Cargo Hungaria

21.00: Darts, World Series, Salzburg

 

    Sport 2

 9.30 és 17.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Freiburg

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

 

    Eurosport 1

10.20: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny, edzés

14.15: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny

 

    Eurosport 2

12.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

16.00: Országúti kerékpár, Tour de France, 20. szakasz

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, Premier League, Everton-West Bromwich Albion

18.10: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Crystal Palace

20.40: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Ham United

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

17.55: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Torino

20.40: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-AS Roma

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Girondins Bordeaux

19.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

 

    Spíler 1

15.55: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Fulham

 

    Spíler 2

15.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Eibar

20.45: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia

 

    Arena 4

 9.00: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto2, Moto3, MotoGP, 3. szabadedzés

12.30: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, Moto2, Moto3, MotoGP, időmérő

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Altach

19.00: Labdarúgás, Championship, Swansea City-Birmingham City

21.30: Amerikaifutball, NCAA, Louisville-Miami

 

szeptember 20., vasárnap:

    M4 Sport

12.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Tiszaújváros-Budapest Honvéd

15.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, 6. forduló, Tiszaföldvár VSE-MOL Fehérvár FC

 

    M4 Sport+

14.05: Futsal, NB I, FTC-Veszprém

16.15: Vízilabda, férfi ob I, FTC Telekom - BVSC-Zugló

17.45: Kézilabda, férfi NB I, Balatonfüred-Komló

19.15: Jégkorong, MAC-HKB Újbuda - DEAC

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősport, UFC, Colby Covington-Tyron Woodley

12.45 és 20.15: Darts, World Series, Salzburg

16.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, csoportkör, Borussia Dortmund-Brest

 

    Sport 2

 2.30: Kosárlabda, NBA, rájátszás, Boston Celtics-Miami Heat

11.30: Strandröplabda, Európa-bajnokság, Jurmala

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Mainz

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, VfL Wolfsburg-Bayer Leverkusen

22.00: Baseball, MLB, alapszakasz, San Francisco Giants-Oakland Athletics

 

    Eurosport 1

 3.00: Autósport, Endurance, vb, Le Mans-i 24 órás verseny

15.40: Országúti kerékpár, Tour de France, 21. szakasz

 

    Eurosport 2

10.50: Motorsport, Superbike, vb

14.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Parma-SSC Napoli

14.55: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Brighton

17.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Cagliari

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Sampdoria

 

    Digisport 2

12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-PSG

15.00: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Crotone

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-St. Étienne

19.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Burnley

 

    Digisport 3

12.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Lille

 

    Spíler 1

12.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Tottenham Hotspur

16.45: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-FC Liverpool

 

    Spíler 2

15.55: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Cádiz

18.25: Labdarúgás, La Liga, Granada-Deportivo Alavés

20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Real Madrid

 

    Arena 4

 1.30: Amerikaifutball, NCAA, Virginia-Virginia Tech

10.00, 11.00, 12.15 és 13.45: Gyorsaságimotors-vb, Rimini Nagydíj, Misano, MotoE, Moto2, Moto3, MotoGP, futam

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Indianapolis Colts-Minnesota Vikings

22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Houston Texans-Baltimore Ravens

 

Forrás: MTI