Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-04-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 7., péntek:

    M4 Sport

16.15: Röplabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, Nyíregyháza-Vasas

18.45: Jégkorong, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Finnország

 

    Sport 1

18.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, CSM Bucuresti - FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 2

13.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

16.00: Kerékpár, Baszk körverseny, 5. szakasz

18.00 és 20.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split

 

    Eurosport 2

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Werder Bremen

 

    Digisport 1

17.25: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Vardar Szkopje-PPD Zagreb 

19.45: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, Telekom Veszprém-Meskov Breszt 

22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darüssafaka-Crvena zvezda 

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Nice

 

    Digisport 3

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston 

 

    Spíler TV

13.55, 14.50, 15.50: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, 1. szabadedzések

18.05, 19.00, 20.00: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, 2. szabadedzések

 

Április 8., szombat:

     M4 Sport

 5.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, 3. szabadedzés

 9.00: Forma-1, Kínai Nagydíj, időmérő

13.30: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Vác

15.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Slovan Bratislava

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Vasas

20.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-DVTK

 

    Sport 1

13.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Alavés

15.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Deportivo

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Barcelona

    

    Sport 2

14.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Magnyitogorszk-CSZKA

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    

    Eurosport

11.00 és 17.30: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Split

16.00: Kerékpár, Baszk körverseny, 6. szakasz

23.00: Lovassport, Global Champions Tour

 

    Eurosport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leipzig-Bayer Leverkusen

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, DC United-New York City

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston 

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Pescara

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Monaco 

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Chievo

 

    Digisport 2

 0.05: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

14.25: Kézilabda, Német Kupa, elődöntő, Lipcse-Kiel 

17.25: Kézilabda, Német Kupa, elődöntő, Löwen-Flensburg

19.10: Tenisz, WTA-torna, Charleston

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sassuolo

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-Bastia 

22.00: Tenisz, WTA-torna, Monterrey 

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Tampa Bay Lightning

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Watford

15.50: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

18.20: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

19.05: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, időmérő 1

19.30: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, időmérő 2

21.05: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Washington Capitals

 

Április 9., vasárnap:

    M4 Sport

 7.45: Forma-1, Kínai Nagydíj, futam

13.00: Labdarúgás, NB II, ZTE-Soroksár

15.00: Kosárlabda, NB I, Szolnok-Körmend

17.30: Túraautó-vb, Marokkó, 1. futam

18.15: Túraautó-vb, Marokkó, 2. futam

 

    Sport 1

 6.00: Küzdősport, UFC-210

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Valencia

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Metz-Győri Audi ETO KC

19.15: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Buducsnoszt-Larvik 

    

    Sport 2

 9.30: Szabadidősport, Vivicittá

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Eibar

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Leganés

    

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

    

    Eurosport

 8.15: Atlétika, Párizsi maraton

11.00: Kerékpár, Párizs-Roubaix

17.30: Túraautó-vb, Marokkó, 1. futam

18.15: Túraautó-vb, Marokkó, 2. futam

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Orlando City-New York Red Bulls

 

    Eurosport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Augsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Ingolstadt-Darmstadt

 

    Digisport 1

 0.05: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Fiorentina

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-AS Roma

17.00: Kézilabda, SEHA Liga, bronzmérkőzés

19.45: Kézilabda, SEHA Liga, döntő     

22.25: Autósport, IndyCar, Long Beach 

 

    Digisport 2

11.45: Amerikaifutball, HFL, Győr Sharks-Eger Heroes

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Palermo 

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, rájátszás, Anderlecht-Gent

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

22.45: Tenisz, WTA-torna, Monterrey

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Internazionale

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Nantes

19.05: Tenisz, WTA-torna, Charleston

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Guingamp    

23.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Quilmes

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-Montreal Canadiens

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United

17.50: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, Moto3, futam

19.10: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, Moto2, futam

20.55: Motorsport, gyorsasági vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, futam

 

Forrás: MTI