Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-05-03
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

május 3., péntek:

    Sport 1

14.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Magyarország-Szlovénia

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-RB Leipzig

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, München, Fucsovics Márton-Marco Cecchinato

18.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

12.00: Kerékpár, női Tour of Yorkshire, 1. szakasz

16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 3. szakasz

17.30: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 2. szakasz

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Marseille

 

    Digisport 3

19.25: Labdarúgás, török bajnokság, Sivasspor-Basaksehir

 

    Spíler1 TV

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 1. szabadedzés

14.10 és 15.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, MotoGP és Moto2, 2. szabadedzés

20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Burnley

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Leganés

 

 

május 4., szombat:

    M4 Sport

14.45: Vízilabda, női ob I, döntő, 3. mérkőzés, UVSE-Dunaújváros

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Vidi FC

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Újpest

 

    Duna World

19.55: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Dublin, Magyarország-Portugália

 

    Sport 1

13.30: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Kazahsztán-Fehéroroszország

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Veszprém-Flensburg

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Barcelona-Nantes

 

    Sport 2

14.00 és 17.30: Lósport, futam

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hannover

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Dortmund

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Porto-Aves

 

    Eurosport 1

11.00, 15.15 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

18.30: Autósport, megbízhatósági világbajnokság, Spa

 

    Eurosport 2

 9.45: Lósport, Global Champions Tour, Sanghaj

13.15: Autósport, megbízhatósági világbajnokság, Spa

16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 4. szakasz

17.30: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 3. szakasz

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

16.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Kasimpasa-Fenerbahce

20.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Cardiff-Crystal Palace

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Bourdeaux-Angers

 

    Digisport 3

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nice

19.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

 

    Spíler1 TV

 1.00: Jégkorong, NHL, főcsoport-elődöntő, Carolina Hurricanes-New York Islanders

 8.55, 9.50 és 10.50: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, 3. szabadedzés

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Tottenham Hotspur

20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Liverpool

 

    Spíler2 TV

13.00, 14.10 és 15.00: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, MotoGP és Moto2, időmérő

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Sociedad

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Barcelona

 

 

május 5., vasárnap:

    M4 Sport

16.00: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Falco-PVSK

17.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Budaörs

 

    Sport 1

 2.00: Küzdősport, UFC Fight Night, Ottawa

 8.30: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Szlovénia-Litvánia

12.00: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Fehéroroszország-Koreai Köztársaság

14.15: Kézilabda, női EHF Kupa, döntő, 1. mérkőzés, Esbjerg-Siófok

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain - Kielce

18.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Szeged-Szkopje

 

    Sport 2

 2.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, Houston Rockets-Golden State Warriors

14.45: Jégkorong, divízió 1/A vb, Nurszultan, Kazahsztán-Magyarország

18.00: Lósport, futam

21.30: Kosárlabda, NBA, főcsoport-elődöntő, Philadelphia 76ers-Toronto Raptors

 

    Eurosport 1

13.45: Kerékpár, romandiai körverseny, 5. szakasz

15.15 és 19.30: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Tour of Yorkshire, 4. szakasz

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Fiorentina

14.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Huddersfield-Manchester United

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lille

 

    Digisport 2

11.45: Amerikai futball, HFL, Győr Sharks-Budapest Cowbells

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Roma

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari

 

    Digisport 3

11.00: Tenisz, WTA-torna, Madrid

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Amiens

17.55: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Besiktas

 

    Spíler1 TV

 1.15: Jégkorong, NHL, főcsoport-elődöntő, Boston Bruins-Columbus Blue Jackets

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Watford

21.00: Jégkorong, NHL, főcsoport-elődöntő, Dallas Stars-St. Louis Blues

 

    Spíler2 TV

10.40, 11.55 és 13.15: Motorsport, Spanyol Nagydíj, Moto3, Moto2 és MotoGP, futam

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Athletic Bilbao

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Valencia

 

Forrás: MTI