Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-10-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 13., péntek:

    M4 Sport

18.40: Kosárlabda, férfi NB I, KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00: Kerékpár, török körverseny, 4. szakasz

16.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

 

    Eurosport 2

13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, Németország-Guinea

16.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, Spanyolország-Koreai NDK

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-1. FC Köln

 

    Digisport 1

 8.50: Tenisz, WTA-torna, Hongkong

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Monaco

 

    Digisport 2

17.40: Vízilabda, férfi Euro Kupa, selejtező, Jadran Split-Mataro

19.15: Vízilabda, férfi Euro Kupa, selejtező, Ferencváros-Kotor

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

 

    Digisport 3

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Valencia

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Johnstone-Rangers

 

október 14., szombat:

    M4 Sport

 9.00: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, időmérő

15.15: Labdarúgás, NB I, Diósgyőr-Vasas

17.30: Vízilabda, női ob I, Dunaújváros-Ferencváros

19.15: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Ferencváros

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla

15.45: Kézilabda, EHF Kupa-selejtező, 2. forduló, 1. mérkőzés, Dunaújváros-C.S.M. Roman

17.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Larvik

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-FC Barcelona

 

    Sport 2

13.30: Jégkorong, KHL, Traktor Cseljabinszk-Slovan Bratislava

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Real Madrid

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Sociedad

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15 és 10.15: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, időmérő

14.00: Kerékpár, török körverseny, 5. szakasz

16.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, Anglia-Irak 

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Freiburg

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-RB Leipzig

    

    Digisport 1

10.30 és 14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Lazio

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Napoli 

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong

12.20: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim

13.55: Rögbi, Bajnokok Ligája, Leinster-Montpellier

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon FCO - Paris Saint-Germain

19.15: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, Ferencváros-Jadran Split

 

    Digisport 3

10.45: Autósport, FIA F3, Hockenheim

11.30: K-1, Glory-sorozat, Superfight Series, Kanton

14.00: K-1, Glory-sorozat, Kanton

17.40: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, Mataro-Kotor

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Metz 

 

    Spíler TV

 1.55, 2.50 és 3.50: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 5.30, 7.05, 7.30 és 8.00: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, időmérő, Moto3, MotoGP, Moto2

 6.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, 4. szabadedzés MotoGP

13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United

16.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea

18.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Arsenal

 

október 15., vasárnap:

    M4 Sport

 8.15 és 10.15: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, futam

14.45: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-MTK

16.45: Labdarúgás, román bajnokság, Sepsiszentgyörgy-Astra Giurgiu

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Deportivo La Coruna

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Brest Bretagne-Győri Audi ETO

16.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Aalborg - Paris Saint-Germain

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Vive Kielce-Telekom Veszprém

 

    Sport 2

 9.15: Atlétika, SPAR Budapest Maraton

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Girona-Villarreal

19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz

 

    Sport M

12.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.30: Autósport, World Endurance bajnokság, Mont Fuji

10.15: Túraautó-világbajnokság, Sanghaj, futam

12.00: Kerékpár, török körverseny, 6. szakasz

15.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő

23.00: Labdarúgás, MLS

 

    Eurosport 2

 8.30: Túraautó-világbajnokág, Sanghaj

 9.30: Amszterdam Marathon

14.30: Superbike, brit bajnokság, 1. futam

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Wolfsburg

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Atalanta

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-OGC Nice

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AC Milan 

 

    Digisport 2

 9.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim

10.45: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, Ferencváros-Mataro

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Udinese

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-SPAL

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Club Brugge

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Olympique Marseille

 

    Digisport 3

10.30: Tenisz, WTA-torna, Hongkong, döntő

12.40: Vízilabda, Euro Kupa, selejtező, JadrBudapest, 2017. október 12., csütörtök (MTI) - Jadran Split-Kotor

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Nantes 

 

    Spíler TV

 1.35, 2.05 és 2.35: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, bemelegítés, Moto3, Moto2, MotoGP

 3.45, 5.05 és 6.30: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Japán Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

16.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Newcastle United

 

Forrás: MTI