Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2020-01-31
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 31., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Szolnok-ZTE

 

    Sport 1

20.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Schalke

 

    Sport 2

18.00: Labdarúgás, török bajnokság, Basaksehirspor-Genclerbirligi

20.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Belenenses

 

    Eurosport 1

 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi egyes, elődöntő

14.00: Sznúker, Német Masters

20.15: Atlétika, nemzetközi fedettpályás verseny, Karlsruhe

 

    Eurosport 2

 8.20: Síugrás, világkupa, Szapporó, selejtező

13.45 és 15.50: Északi összetett, világkupa, Seefeld

18.20: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth Mountain, Slopestyle

20.15: Sznúker, Német Masters

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Nantes

 

február 1., szombat:

    M4 Sport

14.30: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-PVSK

16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Mezőkövesd

19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-MOL Fehérvár

 

    Sport 1

14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, csoportkör, DVSC-Kastamonu

16.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Győr-Buducnost

21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Los Angeles Clippers-Minnesota Timberwolves

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, St. Pauli-Stuttgart

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Mönchengladbach

20.45: Kézilabda, német bajnokság, Hannover-Kiel

 

    Eurosport 1

 3.00, 9.30 és 12.15: Tenisz, Australian Open, női egyéni és vegyes páros döntő

14.00 és 20.00: Sznúker, Német Masters

23.30: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

 8.20: Síugrás, világkupa, Szapporó

11.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás

12.45: Északi összetett, világkupa, Seefeld

14.55: Terepkerékpár, világbajnokság, Dubendorf

18.20 és 21.50: Szabadstílusú sí, világkupa, Mammoth Mountain, Slopestyle és Félcső

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, Premier League, Leicester-Chelsea

15.40: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton

18.00: Labdarúgás, Serie A, Cagliari-Parma

20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Roma

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Brescia

18.00: Motorsport, SuperEnduro GP, Budapest

 

    Digisport 3

17.25: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Montpellier

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nimes-Monaco

 

    Spíler1 TV

18.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Wolverhampton Wanderers

 

    Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, La Liga, Granada-Espanyol

15.30: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Atlético Madrid

18.25: Labdarúgás, La Liga, Mallorca-Valladolid

20.40: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Celta Vigo

 

február 2., vasárnap:

    M4 Sport

16.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Békéscsaba

 

    Sport 1

11.45: Qatch, világbajnokság, Budapest, döntő

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, CSM Bucuresti-Metz

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Esbjerg-FTC

 

    Sport 2

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Köln-Freiburg

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Paderborn-Wolfsburg

20.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Houston Rockets-New Orleans Pelicans

 

    Eurosport 1

 5.55 és 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi páros és férfi egyéni döntő

14.00 és 20.00: Sznúker, Német Masters

23.00: Kerékpár, Vuelta a San Juan, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

 8.50: Alpesi sí, világkupa, Rosa Hutor, női szuperóriás-műlesiklás

10.20 és 13.00: Alpesi sí, világkupa, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriás-műlesiklás

11.30: Északi összetett, világkupa, Seefeld

14.55: Terepkerékpár, világbajnokság, Dubendorf

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Fiorentina

14.40: Labdarúgás, Serie A, Milan-Verona

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Linz

20.40: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Internazionale

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-SPAL

17.55: Labdarúgás, Serie A, Lecce-Torino

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bordeaux-Marseille

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Lyon

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-St. Étienne

 

    Spíler1 TV

14.15: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Arsenal

17.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Manchester City

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Real Sociedad

13.55: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Betis

15.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Getafe

18.10: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Alavés

20.40: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Levante

 

Forrás: MTI