Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2019-12-20
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 20., péntek:

    M4 Sport

19.00: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Kaposvári KK

 

    Sport 1

13.30: Darts, PDC-vb, 8. nap

20.00: Lósport, Kincsem+

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Borussia Dortmund

 

    Sport 2

12.00: Tenisz, bemutató torna, Abu-Dzabi

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 8. nap

 

    Eurosport 1

11.35: Alpesi sí, vk, Val Gardena, férfi szuper-óriásműlesiklás

14.05: Sílövészet, vk, Franciaország, női 7,5 km sprint

17.55: Síugrás, vk, Engelberg, selejtező

 

    Eurosport 2

21.45: Úszás, ISL, Las Vegas, 1. nap

 

    Digisport 1

20.30: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-AS Roma

 

    Digisport 2

19.00: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Innsbruck

 

    Spíler2 TV

20.45: Labdarúgás, La Liga, Eibar-Granada

 

december 21., szombat:

 

    M4 Sport

13.00: Kosárlabda, férfi NB I, Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Atomerőmű SE

15.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, bronzmérkőzés, al-Hilal - Monterrey

17.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, döntő, Flamengo-FC Liverpool

 

    Sport 1

11.00: Küzdősport, UFC, Puszan, Brian Ortega-Koreane

15.00: Lósport, Kincsem+

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Wolfsburg

18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Mönchengladbach

20.30: Darts, PDC-vb, 9. nap

 

    Sport 2

13.30: Darts, PDC-vb, 9. nap

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tampa Bay Buccaneers-Houston Texans

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, New England Patriots-Buffalo Bills

 

    Eurosport 1

10.20: Alpesi sí, vk, női lesiklás, Val d'Isere

11.45: Alpesi sí, vk, férfi lesiklás, Val Gardena/Gröden

12.55 és 14.50: Sílövészet, vk, Franciaország

13.45: Északi összetett, vk, Ramsau

15.40: Síugrás, vk, Engelberg

 

    Eurosport 2

10.50: Északi összetett, vk, Ramsau

13.20: Sífutás, vk, Planica

22.00: Úszás, ISL, Las Vegas, 2. nap

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, Premier League, Everton-Arsenal

17.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Genoa

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Paris Saint-Germain - Amiens

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Cagliari

20.40: Labdarúgás, Serie A, Torino-SPAL

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Lille

 

    Spíler1 TV

15.30: Labdarúgás, Premier League, Norwich City-Wolverhampton Wanderers

18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Leicester City

20.30: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Southampton

 

    Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, La Liga, Mallorca-Sevilla

15.45: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Alavés

18.10: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Getafe

20.40: Labdarúgás, La Liga, Valladolid-Valencia

 

december 22., vasárnap:

 

    M4 Sport

16.45: Kosárlabda, férfi NB I, OSE Lions - KTE-Duna Aszfalt

 

    Sport 1

13.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Heidenheim-Osnabrück

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Fortuna Düsseldorf-Union Berlin

17.30: Labdarúgás, Olasz Szuperkupa, Rijád, Juventus-Lazio

20.00: Darts, PDC-vb, 10. nap

 

    Sport 2

 2.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, San Francisco 49ers-Los Angeles Rams

13.30: Darts, PDC-vb, 10. nap

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Besiktas

19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Tennessee Titans-New Orleans Saints

22.30: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Philadelphia Eagles-Dallas Cowboys

 

    Eurosport 1

 9.50 és 13.00: Alpesi sí, vk, férfi óriás-műlesiklás, Alta Badia

10.55: Alpesi sí, vk, női kombináció, Val d'Isere

12.10 és 14.00: Sílövészet, vk, Franciaország

15.00: Síugrás, vk, Engelberg

 

    Eurosport 2

11.00: Sífutás, vk, Planica

13.50: Alpesi sí, vk, női kombináció, Val d'Isere

15.40: Északi összetett, vk, Ramsau

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-AC Milan

14.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Brescia

17.10: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Chelsea

20.40: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Napoli

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Lecce-Bologna

17.15: Jégkorong, szlovák liga, DVTK Jegesmedvék-MHK 32 Liptovsky Mikulás

 

    Spíler1 TV

14.15: Labdarúgás, Premier League, Watford-Manchester United

 

    Spíler2 TV

11.45: Labdarúgás, La Liga, Leganés-Espanyol

13.55: Labdarúgás, La Liga, Osasuna-Real Sociedad

15.55: Labdarúgás, La Liga, Betis-Atlético Madrid

18.10: Labdarúgás, La Liga, Levante-Celta Vigo

20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Athletic Bilbao

 

Forrás: MTI