Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-10-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 14., péntek:

    M4 Sport

17.30: Jégkorong, MOL Liga, Fehérvári Titánok-DVTK Jegesmedvék

 

    Sport 1

12.00: Kerékpár, országúti vb, Doha, junior férfi mezőnyverseny

20.00: Kézilabda, női BL, Vardar Szkopje - FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 2

14.00: Lósport, futam

20.45: Labdarúgás, Primera División, Las Palmas-Espanyol

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, negyeddöntő

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Hertha BSC

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Olympique Lyon

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-AS Monaco

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria-Anadolu Efes

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Barcelona

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-FC Bruges

 

Október 15., szombat:

    M4 Sport

14.30: Autósport, DTM, Hockenheim, 1. futam

15.30: Labdarúgás, NB I, Gyirmót-Mezőkövesd

17.45: Labdarúgás, NB I, DVTK-Videoton

20.00: Vízilabda, női ob I, UVSE-Dunaújváros

 

    Sport 1

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Movistar Inter-Burela P. Rubén

14.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, 2. forduló, visszavágó, Csurgó-Achilles Bocholt

17.00: Kézilabda, férfi BL, Telekom Veszprém-THW Kiel

19.15: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC-Midtjylland

 

    Sport 2

11.30 és 15.00: Kerékpár, országúti vb, Doha, női mezőnyverseny

13.00: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Sevilla

16.15: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Deportivo La Coruna

18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Granada

20.45: Labdarúgás, Primera División, Betis-Real Madrid

 

    Sport M

13.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, superpole

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, 1. futam

14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester, elődöntő

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

 1.55: Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés

 2.50: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés

 3.50: Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, 3. szabadedzés

10.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő

14.40: Labdarúgás, Serie A, Napoli-AS Roma

17.55: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Sampdoria

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese

23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

 5.30: Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, időmérő edzés

 6.25: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, 4. szabadedzés

 7.05: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, időmérő edzés

 8.00: Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, időmérő edzés

 9.55: Autósport, F3 Eb, Hockenheim, 1. futam

14.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, elődöntő

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-PSG

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Guingamp-Lille

 

    Digisport 3

16.10: Rögbi, Bajnokok Kupája, Leinster Rugby-Castres Olympique

18.30: Rögbi, Bajnokok Kupája, Northampton Saints-Montpellier

 

    Spíler TV

 2.00: Jégkorong, NHL, Nashville Predators-Chicago Blackhawks

13.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Leicester City

15.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Everton

18.05: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-West Ham United

 

Október 16., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Labdarúgás, NB II, Bébkéscsaba-Vác

15.00: Autósport, DTM, Hockenheim, 2. futam

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV 19-Red Bull Salzburg

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Málaga

15.15: Kézilabda, EHF Kupa, 2. forduló, 1. mérkőzés: Érd-Issy Paris 15.30

17.15: Kézilabda, férfi BL, Vardar Szkopje - MOL-PICK Szeged

20.30: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Celta Vigo

 

    Sport 2

 9.15: Kerékpár, országúti vb, Doha, férfi mezőnyverseny

16.15: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Real Sociedad

19.00 és 22.30: Amerikaifutball, NFL

 

    Sport M

12.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.30: Autósport, World Endurance, Japán, 

11.15: Autósport, Supersport, Jerez

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Jerez, 2. futam

14.00: Tenisz, WTA-torna, Linz, döntő

16.00 és 20.30: Sznúker, Brit Open, Manchester, döntő

 

    Eurosport 2

 9.30: Atlétika, maraton, Amszterdam

14.15: Autósport, Supersport, Jerez

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Darmstadt

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-RB Leipzig

21.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Montreal Impact-Toronto FC

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj, döntő

14.40: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Bologna

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Lokeren

20.40: Labdarúgás, Serie A, Chievo-AC Milan 

22.45: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

 3.50: Motorsport, Moto3, Japán Nagydíj, futam

 5.10: Motorsport, Moto2, Japán Nagydíj, futam

 6.50: Motorsport, MotoGP, Japán Nagydíj, futam

10.00: Autósport, F3 Eb, Hockenheim, 3. futam

12.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Atalanta

14.55: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Cagliari

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Dijon

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Metz

 

    Digisport 3

11.50: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Hockenheim, 2. futam

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Waregem

20.25: Autósport, NASCAR, Kansas Speedway

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Ottawa Senators-Montréal Canadiens

 4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Calgary Flames 

14.05: Labdarúgás, Premier League, Middlesbrough-Watford

16.35: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Burnley

 

Forrás: MTI