Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2018-02-09
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 9., péntek:

    M4 Sport

11.45: Téli olimpia, megnyitó ünnepség, Phjongcshang

16.45: Tenisz, challenger-torna, Budapest

 

    Eurosport 1

11.45: Téli olimpia, Phjongcshang

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Augsburg

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

20.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Juventus 

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Saint-Étienne - Olympique Marseille

 

    Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Brose Bamberg

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Olimpiakosz 

 

február 10., szombat:

 

    M4 Sport

 2.00 és 8.15: Téli olimpia, Phjongcshang

17.00: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Oroszország

20.00: Tenisz, challenger-torna, Budapest

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Alavés

16.00: Kézilabda, női BL, FTC-Rail Cargo Hungaria - SG BBM Bietigheim

18.30: Kézilabda, női BL, Krim Mercator Ljubljana-Győri Audi ETO KC

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, La Liga, Málaga-Atlético Madrid

20.45: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Real Sociedad

 

    Eurosport 1

 1.40, 8.05 és 11.00: Téli olimpia, Phjongcshang

 

    Eurosport 2

 8.30 és 13.00: Téli olimpia, Phjongcshang

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Hamburger SV

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Schalke 04

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Serie A, SPAL-AC Milan

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-PSG

20.25: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Lazio

 

    Digisport 2

13.30: Tenisz, Fed Kupa, Csehország-Svájc

17.55: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Atalanta

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-Monaco

 

    Digisport 3

13.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Oostende-Anderlecht

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Dijon-Nice

 

    Spíler TV

 2.30: Jégkorong, NHL, Dallas Stars-Pittsburgh Penguins

13.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Arsenal

15.30: Labdarúgás, Premier League, Everton-Crystal Palace

18.00: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Leicester City

 

február 11., vasárnap:

    M4 Sport

 1.05 és 12.00: Téli olimpia, Phjongcshang

15.00: Tenisz, challenger-torna, Budapest

 

    Sport 1

 0.00: Kosárlabda, NBA, Brooklyn Nets-New Orleans Pelicans

 4.00: Küzdősport, UFC, Perth, Robert Whittaker-Luke Rockhold

11.45: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Girona

14.00: Kézilabda, női BL, Thüringer HC-Metz

16.30: Kézilabda, férfi BL, Rhein-Neckar Löwen - MOL-Pick Szeged

19.00: Kézilabda, férfi BL, Flensburg-Tauron Kielce

 

    Sport 2

16.15: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Getafe

20.45: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Levante

 

    Eurosport 1

 1.40, 7.15 és 12.05: Téli olimpia, Phjongcshang

 

    Eurosport 2

 8.30, 13.00: Téli olimpia, Phjongcshang

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Borussia Mönchengladbach

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-VfL Wolfsburg

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Cagliari

14.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Bologna

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Standard Liége-Royal Mouscron

20.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Benevento

 

    Digisport 2

13.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

14.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Udinese

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Lille

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Rennes

 

    Digisport 3

12.00: Tenisz, Fed Kupa, Csehország-Svájc

16.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Los Angeles Kings

 4.00: Jégkorong, NHL, San Jose Sharks-Edmonton Oilers

12.30: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield Town-Bournemouth

14.45: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Manchester United

17.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Liverpool

21.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-New York Rangers

 

Forrás: MTI