Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-08-18
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 18., péntek:

    M4 Sport

19.15: Labdarúgás, NB I, DVSC-Vasas

 

    Sport 1

22.00: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Las Palmas

 

    Sport M

15.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00: Kerékpár, Tour de l'avenir, 1. szakasz 

 

    Eurosport 2

13.30: Sznúker, kínai bajnokság

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

19.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Monaco 

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

 

    Spíler TV

14.25: Motorsport, Superbike-vb, Németország, 2. szabadedzés

15.40: Motorsport, Supersport-vb, Németország, 2. szabadedzés

 

augusztus 19., szombat:

    M4 Sport

15.10: Kosárlabda, férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Izland

17.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Gyirmót

20.15: Labdarúgás, NB I, Újpest-DVTK

 

    Sport 1

18.00: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Real Sociedad

20.15: Labdarúgás, La Liga, Girona-Atlético Madrid

22.15: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Espanyol

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.00: Sznúker, kínai bajnokság

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Németország, 1. futam

14.00: Kerékpár, Tour de l'avenir, 2. szakasz

17.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 1. szakasz

 

    Eurosport 2

10.30: Motorsport, Superbike-vb, Németország, időmérő

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Borussia Dortmund

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, FC Schalke 04-RB Leipzig

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

10.40: Autósport, FIA F3, Zandvoort, 1. futam

13.25 és 14.55: Extrém sport, UCI BMX Freestyle World Cup

17.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Cagliari

20.25: Labdarúgás, Serie A, Verona-Napoli

 

    Digisport 2

 1.00, 18.00 és 22.30: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic

20.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Bordeaux

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Guingamp

22.00: Extrém sport, FIRS Roller Freestyle Park World Cup

23.40: Extrém sport, BMX Freestyle Flat Pro

 

    Spíler TV

10.25: Motorsport, Superbike-vb, Németország, superpole

11.20: Motorsport, Supersport-vb, Németország, superpole

13.05: Labdarúgás, Premier League, Swansea City-Manchester United

18.05: Labdarúgás, Premier League, Stoke City-Arsenal

 

augusztus 20., vasárnap:

    M4 Sport

13.45: Kosárlabda, férfi válogatott felkészülési mérkőzés, Magyarország-Izland

18.15: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Dunaszerdahely-Zsolna

 

    Sport 1

18.00: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Getafe

20.15: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Betis

22.15: Labdarúgás, La Liga, Deportivo La Coruna-Real Madrid

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.00: Sznúker, kínai bajnokság

11.30: Motorsport, Supersport-vb, Németország, futam

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Németország, futam

15.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 2. szakasz

20.15: Labdarúgás, női U19-es Eb

 

    Eurosport 2

 8.30 és 10.00: Universiade, Tajpej

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, SC Freiburg-Eintracht Frankfurt

18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-1. FC Köln

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

11.00: Autósport, F3, Zandvoort, 2. futam

14.45: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Caen

17.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-AS Roma

20.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

22.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-St. Truiden

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Angers

19.00: Extrém sport, UCI BMX Freestyle Park World Cup

20.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Fiorentina

22.55: Autósport, IndyCar, Pocono

 

    Digisport 3

16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Birmingham

18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Kortrijk-Club Brugge

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Toulouse

 

    Spíler TV

 5.55: Autósport, Supercars, Sdyney, futam

11.25: Motorsport, Supersport-vb, Németország, futam

12.55: Motorsport, Superbike-vb, Németország, futam

14.05: Labdarúgás, Premier League, Huddersfield Town-Newcastle United

16.30: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Chelsea

 

Forrás: MTI