Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-06-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

június 16., péntek:

    M4 Sport

12.30: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, Fehéroroszország-Olaszország

15.45: Vívás, Európa-bajnokság, Tbiliszi

17.55: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 4. mérkőzés, Falco KC Szombathely-Alba Fehérvár KC

20.00: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Spanyolország

 

    Sport 1

15:45: Kerékpár, svájci körverseny, 7. szakasz

    

    Sport M

17.00 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00 és 16.15: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

14.45: Kerékpár, Route du Sud, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 2. szakasz

15.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

17.55: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Svédország-Anglia

20.10: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Lengyelország-Szlovákia

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

 

    Spíler TV

 9.40: Superbike világbajnokság, Misano, 1. szabadedzés

14.25: Superbike világbajnokság, Misano, 2. szabadedzés

15.40: Motorsport, Supersport világbajnokság, Misano, 2. szabadedzés

 

június 17., szombat:

    M4 Sport

 9.45: Kajak-kenu, válogatóverseny, Szeged

11.15: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hungaroring, 1. időmérő

12.15: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, Szlovákia-Fehéroroszország

14.30: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hungaroring, futam

15.45: Röplabda, férfi Európa Liga, Magyarország-Izrael

17.45: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, Magyarország-Csehország

 

    Sport 1

15.45: Kerékpár, svájci körverseny, 8. szakasz

20.30: Ökölvívás, profi gála, Tyron Zeuge-Paul Smith

 

    Sport 2

 0.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Cancún

20.00: Futsal, spanyol bajnokság, döntő, 4. mérkőzés, FC Barcelona-Movistar Inter

 

    Sport M

12.00, 14.15 és 16.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny, edzés

10.00: Autósport, Porsche Carrera Kupa, Le Mans

11.30 és 14.45: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny

13.00: Superbike, világbajnokság, Misano, 1. futam

14.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Franciaország

 

    Eurosport 2

10.00: Hegyikerékpár, Sellaronda Hero

14.00: Kerékpár, szlovén körverseny, 3. szakasz

15.00: Kerékpár, Route du Sud, Franciaország, 3. szakasz

16.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart, elődöntő

19.00: Labdarúgás, MLS, New York City FC-Seattle Sounders FC    

 

    Digisport 1

 2.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Banfield-Rosario Central

11.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

17.55: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Portugália-Szerbia

20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Spanyolország-Macedónia

 

    Digisport 2

10.35: Autósport, F3, Hungaroring, 1. futam

22.40: Labdarúgás, argentin bajnokság, Aldosivi-Boca Juniors

 

    Spíler TV

 8.45: Supercars bajnokság, DTC, 1. futam

10.25: Superbike világbajnokság, Misano, időmérő

11.20: Motorsport, Supersport300 világbajnokság, Misano, időmérő

12.55: Superbike világbajnokság, Misano, 1. futam

13.55: Motorsport, Supersport világbajnokság, Misano, időmérő

 

június 18., vasárnap:

    M4 Sport

11.45: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hungaroring, 2. időmérő

13.45: Kajak-kenu, válogatóverseny, Szeged

15.00: Autósport, német túraautó-bajnokság, Hungaroring, futam

16.45: Labdarúgás, Konföderációs Kupa, Portugália-Mexikó

19.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnoki selejtező, Magyarország-Hollandia

20.45: Kosárlabda, férfi NB I, döntő, 5. mérkőzés (ha szükséges), Alba Fehérvár KC-Falco KC Szombathely

 

    Sport 1

 9.00 és 12.45: Autósport, TCR-sorozat, Hungaroring, futam

15.45: Kerékpár, svájci körverseny, 9. szakasz

 

    Sport 2

 0.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Cancún

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 3.00: Autósport, Le Mans-i 24 órás verseny

15.15: Kerékpár, Route du Sud, Franciaország, 4. szakasz

16.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham, döntő

23.00: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-New York Red Bulls

 

    Eurosport 2

11.30: Motorsport, Supersport világbajnokság, Misano

13.30: Kerékpár, szlovén körverseny, 4. szakasz

17.30: Superbike, brit bajnokság, Knockhill, 2. futam

 

    Digisport 1

11.00: Autósport, F3, Hungaroring, 2. futam

12.00: Tenisz, WTA-torna, 's-Hertogenbosch

16.55: Autósport, F3, Hungaroring, 3. futam

17.55: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Németország-Csehország

20.40: Labdarúgás, U21-es Európa-bajnokság, Dánia-Olaszország 

 

    Digisport 2

16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Stockholm

22.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Racing Club 

 

    Spíler TV

11.25: Motorsport, Supersport világbajnokság, Misano, futam

12.55: Superbike világbajnokság, Misano, 2. futam

14.15: Motosport, Supersport300 világbajnokság, Misano, futam

 

Forrás: MTI