Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-11-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 14., péntek:

    M1

20.15: Labdarúgás, Eb-selejtező, Magyarország-Finnország, 

 

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Grúzia-Lengyelország, 

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Románia - Észak-Írország, 

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Németország-Gibraltár, 

 

    Eurosport

8.00: Autósport, túraautó-vb, Makaó, időmérő edzés

11.00: Súlyemelés, vb, Almati, női 69 kg

14.00: Súlyemelés, vb, Almati, férfi 94 kg

21.00: Ökölvívás, Briedis-Abdoul

 

    Eurosport 2

14.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Oroszország, páros rövidprogram 

17.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Oroszország, férfi rövidprogram

18.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Oroszország, jégtánc, rövidprogram

 

    Digisport 1

15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-vb, London 

 

    Digisport 2

17.15: Vízilabda, E.ON férfi ob I, VasasPlaket - ZF-Eger

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Real Madrid

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Panathinaikosz

 

November 15, szombat:

    M1

21.45: Ökölvívás, profi gála, Tatabánya

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, U19-es Eb-selejtező, Magyarország-Szlovákia

15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, Érd-Nottwil

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Szlovénia

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Fehéroroszország

 

    Sport 2

1.30: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-Chicago Blackhawks

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Ausztria-Oroszország

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Montenegró-Svédország

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.45, 12.45: Alpesi sí, női műlesiklás, 1. és 2. futam, Levi

11.00: Súlyemelés, vb, Almati, női 75 kg

17.00: Autósport, World Endurance-bajnokság, Bahrein

 

    Eurosport 2

8.30: Motorsport, gyorsasági verseny, Makaó

12.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Oroszország, női kűr

14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Oroszország, páros kűr 

15.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Oroszország, férfi kűr

18.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Oroszország, jégtánc, kűr

 

    Digisport 1

16.45: Kézilabda, női KEK, FTC-Rail Cargo Hungaria - Jagodina

18.55: Kézilabda, férfi BL, Vardar Szkopje - MKB-MVM Veszprém

21.00: Tenisz, ATP-vb, London, elődöntő

 

    Digisport 2

15.00: Tenisz, ATP-vb, London, elődöntő

21.00: Kézilabda, férfi BL, Flensburg-Barcelona

23.00: Ökölvívás, profi gála, Hamburg, Klicsko-Pulev

 

November 16., vasárnap:

 

    Sport 1

15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, Nottwil-Érd

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Hollandia-Lettország

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Olaszország-Horvátország

 

    Sport 2

1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-New York Rangers

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Belgium-Wales

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Csehország-Izland

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

19.00: Kosárlabda, Adria Liga, Mega Vizura-Szolnoki Olaj

 

    SportKlub

12.15: Kosárlabda, spanyol bajnokság, Bilbao-Zaragoza

17.00: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Graz 99ers

 

    Eurosport

4.00 és 5.00: Autósport, túraautó-vb, Makaó, futam

9.00: Súlyemelés, vb, Almati, férfi +105 kg

 

    Eurosport 2

9.45 és 12.45: Alpesi sí, férfi lesiklás, 1. és 2. futam, Levi

14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Oroszország, gála

 

    Digisport 1

13.55: Kézilabda, női BL, Sävehof-Viborg

15.45: Kézilabda, férfi BL, MOL-Pick Szeged - Dunkerque

17.55: Kézilabda, női BL, Lokomotiva Zagreb-Győri Audi ETO KC

 

    Digisport 2

18.50: Tenisz, ATP-vb, London, döntő

21.00: Autósport, Nascar, sprint kupa

 

Forrás: MTI