Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-10-31
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 31., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Vasas-ZTE FC

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-Puskás Akadémia

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, GP, Abu-Dzabi

17.00: Tenisz, WTA Bajnokok Tornája, Szófia

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

8.45 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Csengtu

21.00: Ökölvívás, profi gála, Németország, Hammer-Costa Junior

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Augsburg

23.15: Műkorcsolya, GP, Kanada, páros rövidprogram

 

    Digisport 1

14.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Párizs, negyeddöntő

 

    Digisport 2

14.25: Kézilabda, női BL, Leipzig-Hypo NÖ

18.15: Vízilabda, férfi E.On ob I, A-Híd-OSC-Újbuda - ZF-Eger

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Reims

 

November 1., szombat:

    M1

13.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Diósgyőri VTK

18.47: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, Austin, időmérő edzés

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus-Szombathelyi Haladás

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC - DVSC-TEVA

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros - MVM-Paks

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, GP, Abu-Dzabi

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Córdoba

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Celta Vigo

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille - Saint-Etienne

 

    Eurosport

8.45 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Csengtu

19.00: Motorsport, Superbike-vb, Superbike, Katar, időmérő

22.00: Autósport, Porsche Szuperkupa, Austin, 1. futam

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburg-Bayer Leverkusen

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Borussia Dortmund

21.15: Műkorcsolya, GP, Kanada, páros kűr

 

    Digisport 1

10.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr, 1. nap

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-FC Liverpool

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-QPR

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Juventus

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Internazionale

22.55: Autósport, Porsche Szuperkupa, Austin, 1. futam

 

    Digisport 2

14.10: Autósport, F3 Open, Barcelona, 1. futam

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AS Roma

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient - Paris Saint-Germain

 

November 2., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC

20.23: Forma-1, Egyesült Államok Nagydíja, Austin, futam

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla

16.45: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Ukrajna-Magyarország

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Almería

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Espanyol

 

    Sport 2

0.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Toronto Maple Leafs-Chicago Blackhawks

14.00: Cselgáncs, GP, Abu-Dzabi

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Budapest Honvéd

22.15: Amerikaifutball, NFL, New England Patriots-Denver Broncos

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

17.00: Kosárlabda, Adria Liga, 6. forduló, Cibona Zagreb-Szolnoki Olaj

 

    Sportklub

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Fiorentina

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Toulouse

 

    Eurosport

8.30: Autósport, World Endurance Championship, Sanghaj

10.45: Autósport, Blancpain Sprint Series, Baku

12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Csengtu, döntő

15.30: New York Marathon, New York

18.15: Autósport, Porsche Szuperkupa, 2. futam

20.00: Motorsport, Superbike-vb, Superbike, Katar, 2. futam

 

    Eurosport 2

7.00: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Csengtu, döntő

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-1899 Hoffenheim

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-SC Freiburg

23.00: Műkorcsolya, GP, Kanada, gála

 

    Digisport 1

10.30: Úszás, rövidpályás világkupa, Szingapúr, 2. nap

12.55: Autósport, F3 Open, Barcelona, 2. futam

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Manchester United

16.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Viborg-Győri Audi ETO KC

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Palermo

22.55: Autósport, NASCAR Sprint Cup, AAA Texas 500

 

    Digisport 2

12.15: Tenisz, ATP-torna, Párizs, páros döntő

15.00: Tenisz, ATP-torna, Párizs, döntő

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham Hotspur

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Lens

 

Forrás: MTI