Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-12-13
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 13., péntek:

    Duna

16.25: Úszás, rövidpályás Eb, Herning

 

    Sport 1

14.30: Női kézilabda-vb, Szerbia, Tunézia-Ausztrália

16.45: Női kézilabda-vb, Szerbia, Magyarország-Németország

19.15: Női kézilabda-vb, Szerbia, Románia-Csehország

 

    Sport 2

16.30: Jégkorong, KHL, Szpartak Moszkva-AK Barsz

20.00: Darts, vb, 1. nap

 

    SportKlub

18.25: Jégkorong, Winter Classic, EBEL, Fehérvár-Salzburg, Városliget

 

    Eurosport

10.00: Universiade, sílövészet, Trentino

13.45: Síugrás, vk, Titisee Neustadt

15.00: Sílövészet, Világkupa, Annecy, férfi váltó

16.30: Úszás, rövidpályás Eb, Herning

21.00: Ökölvívás, Bigger's Better

23.15: Szánkó, vk, Egyesült Államok

 

    Eurosport 2

10.00/16.45: Universiade, északi összetett, Trentino

13.15: Universiade, sílövészet, Trentino

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, 1. FC Köln-Dynamo Dresden

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Werder Bremen

22.30: Universiade, jégkorong, Lettország-Egyesült Államok, Trentino

 

    Digisport 1

17.15: Vízilabda, férfi ob I, BVSC-FTC

19.25: Vízilabda, férfi ob I, Vasas-Eger

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, Férfi Euroliga, Krasznodar-Panathinaikosz

20.25: Kosárlabda, Férfi Euroliga, Milano-Brose Basket

 

December 14., szombat:

    Duna

16.25: Úszás, rövidpályás Eb, Herning

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Alavés-Lugo

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Villarreal

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Getafe

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Hearts-Inverness CT

18.30: Kézilabda, spanyol bajnokság, Barcelona-La Rioja

 

    SportKlub

15.45: Kézilabda, férfi NB1, Balatonfüred-Szeged

17.45: Labdarúgás, Serie A, Catania-Hellas Verona

 

    Eurosport

0.30: Szánkó, világkupa, Park City, női verseny, 2. futam

9.45: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, férfi óriásműlesiklás, 1. futam

10.30: Sílövészet, világkupa, Annecy, női sprint

11.45: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női szuper-óriásműlesiklás

12.45: Sílövészet, világkupa, Annecy, férfi sprint

14.30: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt, HS 140

16.30: Sífutás, Universiade, Torino, férfi és női, sprint, klasszikus

17.30: Síugrás, Universiade, Torino, HS 106

20.00: Ökölvívás, T. Hoffmann (Németország)-S. Kretschmann (Németország)

23.00: Szánkó, világkupa, Park City, csapatverseny

 

    Eurosport2

9.15: Sífutás, világkupa, Davos, férfi 30 km szabadstílus

12.30: Sífutás, világkupa, Davos, női 15 km szabadstílus

14.45: Északi összetett, világkupa, Ramsau, Gundersen

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Hamburg

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Wolfsburg-Stuttgart

 

    Digisport 1

13.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Arsenal

15.45: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Crystal Palace

18.15: Jégkorong, Winter Classic, Mol Liga, DAB.Docler-Miskolci Jegesmedvék, Városliget

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, Premier League, Hull City-Stoke City

 

    

December 15., vasárnap:

    Duna

16.25: Úszás, rövidpályás Eb, Herning

 

    Sport 1

1.00: NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Pittsburgh Penguins

13.00: Darts, PDC-világbajnokság

17.15: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő

19:45: Női kézilabda-vb, Szerbia, nyolcaddöntő

22.15: NFL, Dallas Cowboys-Green Bay Packers

 

    Sport 2

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-Groningen

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Athletic Bilbao

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Valencia

23.00: Darts, PDC-világbajnokság

 

    SportKlub:

12.15: Kosárlabda, ACB Liga, Real Madrid-Rio Natura Monbus

14.45: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Bologna

17.15: Jégkorong, Winter Classic, EBEL,  Alba Volán-Klagenfurt, Városliget

20.15: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Inter

 

    Eurosport

9.15: Alpesi síelés, világkupa, Val d'Isere, férfi, műlesiklás, 1. futam

10.30: Alpesi síelés, világkupa, St. Moritz, női óriásműlesiklás, 1. futam

11.15: Sílövészet, világkupa, Annecy, női üldözéses verseny

12.00: Északi összetett, világkupa, Ramsau, csapatverseny, ugrás

12.30: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, férfi műlesiklás, 2. futam

13.15: Sílövészet, világkupa, Annecy, férfi, üldözéses verseny

14.00: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt, HS 140

16.30: Úszás, Európa-bajnokság, Herning

 

    Eurosport2

6.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Peking, Aerials

9.45: Sílövészet, Universiade, Trentino, férfi 10 km

11.45: Sífutás, világkupa, Davos, férfi és női sprint

13.30: Alpesi sí, világkupa, St. Moritz, női óriásműlesiklás, 2. futam

14.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Val Thorens, ski cross

15:30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Freiburg

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leverkusen-Frankfurt

 

     Digisport 1

14.15: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Manchester United

16.40: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Liverpool

 

Forrás: MTI