Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-11-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 7., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Budapest Honvéd-Ferencváros

 

    Sport 1

18.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Koreai Köztársaság, Jégpalota

 

    Sport 2

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló, Warrington Town-Exeter City

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 2

9.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, jégtánc, rövidprogram

10.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, női rövidprogram

12.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, férfi rövidprogram

14.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, páros rövidprogram

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Hannover 96

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés

13.05: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés

14.00: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

15.00: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

20.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lorient

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unicaja Málaga

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Valencia-Laboral Kutxa

 

November 8., szombat:

    m1

16.45: Forma-1, Brazil Nagydíj, időmérő

 

    Duna

14.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Kecskemét-Videoton

    

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Újpest-Puskás Akadémia

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, PMFC-Matias - Győri ETO

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, DVSC-TEVA - Dunaújváros

 

    Sport 2

12.00: Kézilabda, spanyol férfi bajnokság, Granollers-Morrazo

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Barcelona

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Real Betis-Barcelona B

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

17.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Lengyelország, Jégpalota

 

    SportKlub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassaulo-Atalanta

20.45: Labdarúgás, MLS, DC united-New York Red Bulls

 

    Eurosport

14.00: Súlyemelés, vb, férfi 56 kg, Almati

 

    Eurosport 2

8.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, jégtánc, kűr

9.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, női kűr

11.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, férfi kűr

14.00: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, páros kűr

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Bayern Müchen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-VfB Stuttgart

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea

15.45: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO Kc-Viborg

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, QPR-Manchester City

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AC Milan

 

    Digisport 2

12.30: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, 3. időmérő

13.25: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, időmérő

15.00: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, időmérő

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Crystal Palace

18.10: Kézilabda, női BL, Larvik-Baia Mare

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Metz

 

November 9., vasárnap:

    m1

16.30: Forma-1, Brazil Nagydíj

 

    Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Haladás-MTK Budapest

 

    Sport 1

3.45: Ökölvívás, profi gála, Bernard Hopkins-Szergej Kovaljov, Atlantic City

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Levante

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Vitesse-Feyenoord

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Villarreal

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Athletic Bilbao

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Atlético Madrid

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, FA Kupa, 1. forduló: Halifax Town-Bradford City

16.00: Kosárlabda, Adria Liga, Szolnoki Olaj-Crvena zvezda

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 14. forduló, Diósgyőr-Nyíregyháza

22.15: Amerikaifutball, NFL, Seattle Seahawks-New York Giants

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

17.45: Jégkorong, Négy Nemzet Tornája, Magyarország-Olaszország

 

    SportKlub

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Genoa

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Lazio

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Etienne-Monaco

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Verona

23.00: Labdarúgás, MLS, New England Revolution-Columbus Crew

 

    Eurosport

11.00: Súlyemelés, vb, női 48 kg, Almati

14.00: Súlyemelés, vb, férfi 62 kg, Almati

 

    Eurosport 2

7.30: Műkorcsolya, Grand Prix, Kína Kupa, gála

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Hamburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Mönchengladbach

19.30: Darts, Észak-Ír Open

 

    Digisport 1

10.50: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto3, futam

12.10: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, Moto2, futam

13.55: Motorsport, vb, Valenciai Nagydíj, MotoGP, futam

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Parma

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Arsenal

19.00: Kézilabda, női BL,Buducsnoszt Podgorica-Thüringer HC

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Olympique Marseille

 

    Digsport 2

13.00: Tenisz, ATP-vb, London, páros

15.00: Tenisz, ATP-vb, London, egyes

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Napoli

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Torino

 

Forrás: MTI