Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-04-01
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 1., péntek:

    M4 Sport

12.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 1. szabadedzés

16.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 2. szabadedzés

18.57: Röplabda, női NB I, elődöntő, 2. mérkőzés, Jászberény-Békéscsaba

    

    Sport 1

17.00: Cselgáncs, GP-verseny, Samsun

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

21.00: Futsal, spanyol bajnokság, Zaragoza-Peníscola RehabMedic

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, Peking

20.00: Műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság, Boston, páros rövidprogram

    

    Eurosport 2

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Gornik Zabrze-Pogon Szczecin

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Wolfsburg

 

    Digisport 1

13.55, 14.50 és 15.50: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

17.45: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, MVM Veszprém-Meskov Breszt 

20.25: Kézilabda, SEHA Liga, elődöntő, PPD Zagreb-Vardar Szkopje

 

    Digisport 2

19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

21.30: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Braga 

 

    Digisport 3

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Real Madrid

 

Április 2., szombat:

    M4 Sport

 0.45: Műkorcsolya és jégtánc világbajnokság, Boston, férfi kűr

13.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, 3. szabadedzés

15.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő edzés

18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Ferencváros

20.42: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas-Újpest

 

    Sport 1

13.00: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Baia Mare-Buducnost Podgorica

14.45: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Győri ETO

17.15: Kézilabda, női BL, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Vardar Szkopje-Larvik

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Valencia

22.00: Ökölvívás, profi gála, Liverpool, Callum Smith-Hadillah Mohoumadi

 

    Sport M

13.00 és 17.00: Lósport, futam

 

     Eurosport 1

 8.30 és 14.00: Sznúker, Kínai nyílt bajnokság

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország

19.00: Műkorcsolya, világbajnokság, Boston, páros kűr

 

    Eurosport 2

10.30: Motorsport, Superbike-vb, Spanyolország

14.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, időmérő edzés

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Eintracht Frankfurt

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Werder Bremen

21.30: Curling világbajnokság, férfiak, Kanada-Finnország

23.45: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-Philadelphia Union

 

    Digisport 1

 1.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, elődöntő

10.40: Autósport, Forma-3, Paul Ricard

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Chelsea 

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Watford 

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Tottenham 

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Empoli 

 

    Digisport 2

13.55: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, Moto3, Moto2, MotoGP, 3. szabadedzés 

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nice

19.00: Tenisz, WTA-torna, Miami, döntő 

22.00: Ökölvívás, ESPN Premier Boxing Champions 

 

    Digisport 3

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hearts 

16.40: Autósport, Forma-3, Paul Ricard

17.30: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, Moto3, időmérő edzés 

18.25: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés 

19.05: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, MotoGP, Moto2, időmérő edzés 

20.55: Autósport, Formula-E, Egyesült Államok, időmérő edzés 

 

Április 3., vasárnap:

    M4 Sport

 1.00: Műkorcsolya-világbajnokság, Boston, női kűr

12.15: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, futam

15.05: Vízilabda, olimpiai selejtezőtorna, férfiak, Trieszt, Magyarország-Franciaország

16.55: Forma-1, Bahreini Nagydíj, futam

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Granada

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad

23.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Philadelphia Flyers

 

    Sport 2

13.30: Autósport, TRC-sorozat, Szahír

16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-PEC Zwolle

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.30: Atlétika, Párizs Maraton

11.15: Motorport, Supersport-vb, Aragon

12.00 és 17.00: Túraautó-világbajnokság, Francia Nagydíj, futam

13.00: Motorsport, Superbike-vb, Aragon

14.00: Kerékpár, Flandriai körverseny

17.00: Auósport, FIA túraautó-világbajnokság, Le Castellet

 

    Eurosport 2

 8.30 és 13.30: Sznúker, kínai nyílt bajnokság, döntő

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hertha Berlin

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-1. FC Köln

20.30: Műkorcsolya-világbajnokság, Boston, gála

 

    Digisport 1

 0.55: Autósport, Formula-E, Egyesült Államok, futam

 3.10: Autósport, IndyCar, Phoenix

10.25: Autósport, Formula-3, Paul Ricard, 3. futam

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Southampton

16.25: Kézilabda, SEHA Liga, a 3. helyért

18.45: Kézilabda, SEHA Liga, döntő

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AS Roma

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Everton

19.00: Tenisz, ATP-torna, Miami, döntő

 

    Digisport 3

 0.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AC Milan

17.55, 19.15 és 20.55: Gyorsaságimotoros-vb, Argentin Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

 

Forrás: MTI