Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-03-21
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 21., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-Szombathelyi Haladás

    

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Málaga

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Tbiliszi

20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-sorsolás

12.30: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás

15.00: Síugrás, világkupa, Planica

 

    Eurosport 2

10.30 és 14.30: Krikett, Twenty 20 világbajnokság, Banglades

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Werder Bremen

 

    Digisport 1

13.00: Labdarúgás, Európa Liga-sorsolás

15.15: Kosárlabda, női Magyar Kupa, PEAC-Pécs - PINKK Pécsi 424     

18.30: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - DIAPOLO Szeged

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient - Paris Saint-Germain

22.30: Tenisz, ATP-torna, Miami  

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, ATP-torna, Miami

20.15: Kosárlabda, női Magyar Kupa, Aluinvent-DVTK - Uniqa Euroleasing Sopron

22.30: Tenisz, WTA-torna, Miami

 

Március 22., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - PMFC-Matias

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Videoton FC

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Kaposvár

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Győri ETO FC

22.15: Ökölvívás, profi gála, Isztambul, Odlanier Solis-Tony Thompson

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Tbiliszi, 2. nap

16.45: Kosárlabda, Adria Liga, 23. forduló, Szolnoki Olaj-Mega Vizura

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Getafe

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

13.30: Vízilabda, férfi ob I, FTC-Honvéd

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Livorno

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-OGC Nice

 

    Eurosport

8.45: Síugrás, női világbajnokság, Planica

10.30: Síugrás, világkupa, Planica

12.45: Sílövészet, világkupa, Oslo, női üldözéses verseny

15.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi üldözéses verseny 

23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Costa Rica, Koreai NDK-Németország

 

    Eurosport 2

9.30: Ausztrál Futball, St. Kilda FC-Melbourne

13.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Silvaplana

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Hertha BSC

 

    Digisport 1

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Arsenal

15.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Csurgó-Ademar León

17.55: Gyorsaságimotoros-vb, Katari Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

18.35: Gyorsaságimotoros-vb, Katari Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

20.00: Kosárlabda, női Magyar Kupa, elődöntő

22.30: Tenisz, ATP Masters, Miami

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fight

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Fulham

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma

 

Március 23., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Diósgyőri VTK

 

    Sport 1

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Zaragoza-Deportivo La Coruna

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Atlético Madrid

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal

 

    Sport 2

14.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Tbiliszi, 3. nap

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE-Phoenix Mecano - Ferencváros

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-FC Barcelona

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

6.50: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Tokió, Shield Final

12.05: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Genoa

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Hellas Verona

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Olympique Lyon

20.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Catania-Juventus

 

    Eurosport

10.15: Síugrás, világkupa, Planica

12.45: Sílövészet, világkupa, Oslo, női tömegrajtos verseny

14.00: Kerékpár, Milánó-Sanremo

17.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, Wolfsburg-Barcelona

23.45: Labdarúgás, U17-es vb, Costa Rica, Paraguay-Spanyolország

 

    Eurosport 2

11.00: Labdarúgás, japán bajnokság, FC Tokyo-Kawasaki Frontale

13.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Franciaország

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Nürnberg-Eintracht Frankfurt

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Hoffenheim

 

    Digisport 1

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Southampton

16.30: Kosárlabda, női Magyar Kupa, döntő

18.55: Kézilabda, férfi BL, Wisla Plock - MKB-MVM Veszprém

20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AC Milan

 

    Digisport 2

2.30: Tenisz, WTA-torna, Miami

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Atalanta

17.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Nantes-Pick Szeged

19.55: Gyorsaságimotoros-vb, Katari Nagydíj, MotoGP, futam

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lille

 

Forrás: MTI