Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-06-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 7., péntek:

    Sport1

13.00/18.00: Ökölvívás, Eb, elődöntők, Minszk

 

    SportKlub

20.40: Labdarúgás, vb-selejtező, Ausztria-Svédország

 

    Eurosport

8.30: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

13.00: Tenisz, francia nyílt bajnokság

 

    Eurosport 2

11.00/15.00: Tenisz, francia nyílt bajnokság

13.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, Franciaország, 6. szakasz

16.00: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, vb-selejtező, Albánia-Norvégia

 

 

Június 8., szombat:

    M1

18.45: Forma-1, Kanadai Nagydíj, időmérő, Montreal

 

    Sport1

2.00: Jégkorong, NHL, keleti döntő, 4. mérkőzés, Boston Bruins-Pittsburgh Penguins

13.00: Ökölvívás, Eb, döntők, Minszk

 

    Sport2

17.00: Kézilabda, spanyol All Star-gála

 

    Eurosport

9.00: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

13.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, Franciaország, 7. szakasz

14.55: Tenisz, francia nyílt bajnokság, női döntő

19.00: Salakmotor, Best Pairs

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Adelaide Crows-Sydney Swans

11.30: Tenisz, francia nyílt bajnokság

13.00: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

 

    Digisport 1

0.00: Labdarúgás, vb-selejtező, Argentína-Kolumbia

16.25: Kézilabda, férfi Bundesliga, utolsó forduló

18.00: Atlétika, Hengelo Nagydíj, Hollandia

22.10: Ökölvívás, profi gála, Marco Huck-Ola Afolabi, Berlin

 

    Digisport 2

21.15: Labdarúgás, brazil bajnokság: Criciuma-Flamengo

 

 

Június 9., vasárnap:

    M1

16.20: Kézilabda, MKB Veszprém-Világválogatott, Perez Carlos búcsúmérkőzése, Veszprém

19.35: Forma-1, Kanadai Nagydíj, Montreal

 

    Duna

11.00/11.55: Autósport, WTCC-sorozat, Orosz Nagydíj, Moszkva

 

    Sport1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Juan Carlos Sanchez-Roberto Domingo Sosa, Las Vegas

17.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály

 

    Sport2

2.00: Jégkorong, NHL, nyugati döntő, 5. mérkőzés, Chicago Blackhawks-Los Angeles Kings

 

    SportKlub

3.25: Labdarúgás, MLS, Real Salt Lake-Los Angeles Galaxy

13.00: RallyeCross, Finn Nagydíj, Kuovola

15.00: Kosárlabda, spanyol férfi bajnokság, elődöntő, Barcelona-Gran Canaria

 

    Eurosport

8.00: Autósport, WTCC-sorozat, Orosz Nagydíj, edzés, Moszkva

11.00/12.00: Autósport, WTCC-sorozat, Orosz Nagydíj, Moszkva

13.00: Motorsport, Superbike-sorozat, Portugália, 1. futam

14.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, Franciaország, 8. szakasz

14.55: Tenisz, francia nyílt bajnokság, férfi döntő

19.00: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

 

    Eurosport 2

9.00: Sznúker, Európa Torna, Bulgária

11.30/14.30: Motorsport, superstock-sorozat, Portugália

12.00: Tenisz, francia nyílt bajnokság, női páros döntő

16.30: Motorsport, Superbike-sorozat, Portugália, 2. futam

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság: Fluminense-Goiás

 

Forrás: MTI