Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-12-12
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 12., péntek:

    Sport 1

17.45: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Montenegró-Németország

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Real Madrid

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, Dubaj, 2. nap, Team Murray-Team Agassi

16.30: Tenisz, Dubaj, 2. nap, Team Djokovic-Team Federer

20.15: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Horvátország-Hollandia

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

11.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női sprint

14.15: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi sprint

16.00: Síugrás, világkupa, Nyizsnij Tagil, selejtező

17.00: Sznúker, Players Tour bajnokság

22.55: Szánkó, világkupa, Calgary, kettes 1. futam

 

    Eurosport 2

11.00: Szabadstílusú sí, világkupa, Val Thorens, krossz

12.30: Sznúker, Európa Torna, Lisszabon, 1. nap

18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Greuther Fürth-Leipzig

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Eintracht Frankfurt

22.30: Sznúker, Európa Torna, Lisszabon, 1. nap

 

    Digisport 1

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Zalgiris Kaunas

20.25: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Caen

 

    Digisport 2

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Crvena Zvezda

 

December 13., szombat:

    M1

20.15: Kézilabda, női Eb, középdöntő, Magyarország-Románia

 

    Sport 1

1.30: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Los Angeles Kings

13.00: Tenisz, Dubaj, 3. nap, Team Murray - Team Federer

16.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő

18.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő

 

    Sport 2

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-FC Barcelona

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Rayo Vallecano

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

16.45: Kosárlabda, Adria-liga, Szolnoki Olaj - Krka

 

    Sportklub

17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-HC Bozen

 

    Eurosport

9.15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

10.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás, 1. futam

11.00: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női váltó

12.30: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

13.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás, 2. futam

14.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi váltó

16.00: Síugrás, világkupa, Nyizsnij Tagil

18.00: Lovassport, verseny

20.30: Sznúker, Players Tour bajnokság, Lisszabon, 3. nap

 

    Eurosport 2

11.15: Sífutás, világkupa, Davos, női 15 km

12.30: Hódeszka, világkupa, Carezza

14.00: Sífutás, világkupa, Davos

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz- VFB Stuttgart

20.30: Labdarúgás, klub-vb, Cruz Azul-Western Sydney Wanderers

 

    Digisport 1

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Hull City

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Newcastle

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Atalanta

 

    Digisport 2

18.00: Vízilabda, férfi ob I, ZF-Eger - FTC

 

December 14., vasárnap:

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Atlantic City, Timothy Bradley-Diego Chaves

12.15: Labdarúgás, spanyol másodosztály, Mallorca-Numancia

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV-Twente

16.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Villarreal

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-New York Rangers

15.30: Kézilabda, női Eb, középdöntő

17.45: Kézilabda, női Eb, középdöntő

20.00: Kézilabda, női Eb, középdöntő 

22.15: Amerikaifutball, NFL, San Diego Chargers-Denver Broncos

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Hellas Verona

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cesena-Fiorentina

 

    Eurosport

9.15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi műlesiklás, 1. futam

10.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női műlesiklás, 1. futam

11.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, női üldözéses

12.15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isére, férfi műlesiklás, 2. futam

13.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női műlesiklás, 2. futam

14.30: Síugrás, világkupa, Nyizsnij Tagil

17.00 és 21.00: Sznúker, Players Tour bajnokság, Lisszabon, elődöntő 

 

    Eurosport 2

7.00: Asztalitenisz, World Tour-döntő, Bangkok, elődöntő

14.30: Sílövészet, világkupa, Hochfilzen, férfi üldözéses

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Mönchengladbach

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-SC Paderborn 07

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

14:30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Tottenham Hotspur

18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Metalurg Szkopje-MKB-MVM Veszprém

20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Napoli

 

    Digisport 2

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-AS Roma

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-PSG

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Olympique Marseille

 

Forrás: MTI