Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-05-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 16., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Puskás Akadémia - DVSC-TEVA

 

    Sport 2

19.45: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Svédország-Szlovákia

 

    Sport M

20.15: Lósport, futam

 

    Sportklub

20.30: Labdarúgás, francia másodosztályú bajnokság, AJ Auxerre-AS Nancy 

    

    Eurosport

13.00 és 19.00: Autósport, rali Európa-bajnokság, Acores

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 7. szakasz, Frosinone-Foligno

20.15: Ökölvívás, WBO-címmérkőzés, Lódi-Seferi

23.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 6. szakasz

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, osztályozó, Darmstadt-Arminia Bielefeld

 

    Digisport 1

0.25: Labdarúgás, Libertadores Kupa, Bolívar-Lanús

2.55: Labdarúgás, Libertadores Kupa, Defensor Sporting-Atlético Nacional

8.55: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés

12.00: Tenisz, ATP-Masters, Róma

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, CSZKA Moszkva-Makkabi Electra

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, elődöntő, Barcelona-Real Madrid

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Róma

18.45: Kosárlabda, férfi NB I, negyeddöntő, 4. mérkőzés, Alba Fehérvár-Soproni KC

21.00: Tenisz, ATP-torna, Róma

 

Május 17., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Budapest Honvéd-MTK Budapest

 

    Sport 1

3.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, főcsoport-elődöntő, 7. mérkőzés, Anaheim Ducks-Los Angeles Kings

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Diósgyőri VTK - PMFC-Matias

18.00: Labdarúgás, Primera División, 38. forduló, FC Barcelona-Atlético Madrid

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Kaposvári Rákóczi-Győri ETO FC

 

    Sport 2

11.45: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Lettország-Oroszország

16.00: Labdarúgás, Primera División, 38. forduló, Real Madrid-Espanyol

18.00: Labdarúgás, FA Kupa, döntő, Arsenal-Hull City

 

    SportM

15.00: Lósport, futam

 

    Sportklub

20.45: Labdarúgás, Ligue 1, 38. forduló, Paris Saint-Germain - Montpellier

 

    Eurosport

10.15: Kajak-kenu, sprint világkupa, Racice, Csehország

13.00 és 19.00: Autósport, rali Európa-bajnokság, Acores

14.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 8. szakasz, Foligno-Montecopiolo

22.30: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

11.30: Ausztrálfutball, Ausztrál Futball Liga, 9. forduló, Fremantle-Geelong Cats

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, Friday Night Fights

8.55: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

12.30: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto3, időmérő

13.25: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Kézilabda, férfi EHF Kupa, elődöntő, Füchse Berlin-Pick Szeged

16.55: Kézilabda, férfi EHF Kupa, elődöntő, Montpellier-HCM Constanta

20.55: Labdarúgás, Ligue 1, 38. forduló, Lorient-Lille és Sochaux-Evian

23.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hollandia-Ecuador

 

    Digisport 2

12.00 és 16.30: Tenisz, WTA-torna, Róma, elődöntő

14.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, elődöntő

 

Május 18., vasárnap:

    M1

13.25: Autósport, német túrautó bajnokság, futam, Oschersleben

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Szombathelyi Haladás-Ferencváros

 

    Sport 1

3.00: Ökölvívás, profi gála, Los Angeles, Juan Manuel Márquez-Mike Alvarado

12.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, 39. forduló, Deportivo-Eibar

15.45: Jégkorong, világbajnokság, Minszk, csoportmérkőzés, Kanada-Svédország

18.00: Labdarúgás, Primera División,, 38. forduló, Valladolid-Granada

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 29. forduló, Mezőkövesd-Zsóry - Videoton FC

 

    SportM

15.00: Lósport, futam

 

    Sportklub

1.00: Atlétika, World Challenge League 2014, Ponce, Puerto Rico

12.15: Kosárlabda, spanyol bajnokság, CAI Zaragoza-Laboral Kutxa

14.45: Labdarúgás, Serie A, 38. forduló, Genoa-AS Roma

20.15: Labdarúgás, Serie A, 38. forduló, SSC Napoli-Verona

 

    Eurosport

9.45: Kajak-kenu, sprint világkupa, Racice, Csehország

11.15: Autósport, FIA GT, Brands Hatch

14.30: Kerékpár, Giro d'Italia, 9. szakasz, Lugo-Sestola

17.30 és 20.30: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Málta, elődöntő

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Düsseldorf, 1. forduló

17.00: Labdarúgás, német osztályozó, SpVgg Greuther Fürth-Hamburger SV

19.00: Kerékpár, kaliforniai körverseny, 8. szakasz

21.00: Darts, Welsh Open

 

    Digisport 1

12.35: Kézilabda, férfi EHF Kupa, bronzmérkőzés

15.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, döntő

20.30: Labdarúgás, Serie A, 38. forduló, AC Milan-Sassuolo és Fiorentina-Torino

 

    Digisport 2

10.55: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, Moto2, futam

13.55: Motorsport, gyorsasági-vb, Francia Nagydíj, MotoGP, futam

15.10: Tenisz, WTA-torna, Róma, döntő

16.00: Tenisz, ATP-torna, Róma, döntő

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Final Four, döntő

 

Forrás: MTI