Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-10-03
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 3., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank liga, Puskás Akadémia-Győri ETO FC

 

    Sport 1

13.00: Kosárlabda, női világbajnokság, Törökország, 1. negyeddöntő, Ausztrália-Kanada

15.15: Kosárlabda, női világbajnokság, Törökország, 2. negyeddöntő, Spanyolország-Kína

 

    Sport 2

9.15, 11.30 és 13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking

17.45: Kosárlabda, női világbajnokság, Törökország, 3. negyeddöntő, Törökország-Szerbia

20.00: Kosárlabda, női világbajnokság, Törökország, 4. negyeddöntő, Egyesült Államok-Franciaország

 

    Sport M

20.15: Lósport, futam

 

    Sportklub

18.45: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

 

    Eurosport

8.30: Sznúker, Euro Tour, Szófia, 1. nap

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha Berlin-VFB Stuttgart

 

    Digisport 1

8.30: Tenisz, WTA-torna, Peking, negyeddöntő

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Bordeaux

 

Október 4., szombat:

    M1

6.45: Forma-1, Japán Nagydíj, időmérő edzés

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Ferencváros

 

    Sport 1

5.00 és 8.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió, elődöntő

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Budapest Honvéd

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, PMFC-Matias - Videoton FC

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Dunaújváros

 

    Sport 2

6.30 és 13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking, elődöntők

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-FC Barcelona

20.00: Kosárlabda, női világbajnokság, Törökország, 2. elődöntő

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Granada

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

18.00: Kosárlabda, Adria Liga, 1. forduló, Szolnoki Olaj-Partizan

 

    Sportklub

14.00: Extrém kajak-világbajnokság, Ausztria

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Cagliari

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Montpellier

21.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Evian-Metz

 

    Eurosport

8.30 és 16.00: Sznúker, Euro Tour, Szófia, 2. nap

14.15: Síugrás, nyári Grand Prix, Klingenthal

 

    Eurosport 2

14.00: Extrém kajak-világbajnokság, Ausztria

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hannover 96

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-1. FC Köln

 

    Digisport 1

8.30: Tenisz, WTA-torna, Peking, elődöntők

13.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kielce - MOL-Pick Szeged

15.50: Labdarúgás, Premier League, FC Liverpool-West Bromwich Albion

18.15: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Manchester City

20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém - Rhein-Neckar Löwen

 

    Digisport 2

15.20: Úszás, világkupa, Moszkva, 1. nap

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Chievo

 

Október 5., vasárnap:

    M1

7.30: Forma-1, Japán Nagydíj, futam

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Nyíregyháza Spartacus FC

 

    Sport 1

7.00: Tenisz, ATP-torna, Tokió, döntő

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Deportivo La Coruna

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Sociedad

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao

 

    Sport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, Peking, döntő

16.00: Futsal, Futsal Cup, selejtező, 3. forduló, Berettyóújfalu - Slov-Matic Bratislava

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Lombard Pápa Termál FC

22.15: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-Arizona Cardinals

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

0.20: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Houston Dynamo

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Palermo

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Cesena

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Lille

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

 

    Eurosport

8.30: Túraautó-világbajnokság, Peking, 1. futam

9.30: Túraautó-világbajnokság, Peking, 2. futam

10.15: Superbike-világbajnokság, Superbike, 1. futam

11.30: Superbike-világbajnokság, Supersport, futam

13.00: Superbike-világbajnokság, Superbike, 2. futam

15.30: Kerékpár, Lombardiai körverseny

19.00: Sznúker, Euro Tour, Szófia, döntő

 

    Eurosport 2

8.00: Kerékpár, Almati körverseny, Kazahsztán

9.00: Sznúker, Euro Tour, Szófia

11.30: Kerékpár, Circuit Franco-Belge

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Augsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Mainz

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Peking, döntő

12.40: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton

15.00: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Arsenal

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AS Roma

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Internazionale

 

    Digisport 2

12.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-Wisla Plock

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Sassuolo

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - AS Monaco

23.20: Autósport, NASCAR Sprint Cup, Hollywood Casino 400

 

Forrás: MTI