Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-12-16
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 16., péntek:

    M4 Sport

19.15: Jégkorong, oszták liga, Fehérvár AV19-UPC Vienna

 

    Sport 1

15.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, az 5. helyért, Németország-Románia

18.00: Kézilabda, női Európa-bajnokság, elődöntő, Dánia-Hollandia

20.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, elődöntő, Norvégia-Franciaország

 

    Sport 2

14.00: Lósport, futam

20.00: Darts, világbajnokság

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.15 és 13.45: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, nők

12.00: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfiak

17.15: Sílövészet, világkupa, Csehország, nők

20.00: Sznúker, Scottish Open, Glasgow

23.30: Szánkó, világkupa, Lake Placid

 

    Eurosport 2

13.00: Sznúker, Scottish Open, Glasgow

17.00: Síugrás, világkupa, Engelberg, selejtező

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nantes 

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Rangers

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-EA Milan

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Fenerbahce

 

December 17., szombat:

    M4 Sport

 7.45: Rövidpályás gyorskorcsolya, világkupa, Kangneung

15.45: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, OSC-Újbuda - ZF-Eger

17.30: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Szolnok-Honvéd

19.15: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Egis Körmend

21.30: Ökölvívás, Magyar Ring profi gála, Budakalász

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Villarreal

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Las Palmas

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Sociedad

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Málaga

 

    Sport 2

10.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star-Avtomobiliszt

14.00 és 20.00: Darts, világbajnokság

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 0.00 és 0.45: Szánkó, világkupa, Lake Placid

10.15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, nők

12.00: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfiak

13.45: Északi összetett, világkupa, Ramsau

14.45: Sílövészet, világkupa, Csehország, nők

15.45: Síugrás, világkupa, Engelberg

20.00: Sznúker, Scottish Open, Glasgow

 

    Eurosport 2

11.00 és 13.15: Sífutás, világkupa, La Clusaz

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Hertha BSC

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Eintracht Frankfurt

22.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Cagliari

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AS Roma

23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

13.55: Rögbi, Bajnokok Kupája, Bordeaux-Begles - Exeter Chiefs

16.55: Kézilabda, SEHA Liga, Izvidac CO-Telekom Veszprém

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bordeaux

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp - Paris Saint-Germain

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Bastia 

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Los Angeles Kings

 4.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Tampa Bay Lightning

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Leicester City

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Manchester United

 

December 18., vasárnap:

    M4 Sport

 7.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, a 3. helyért, Atlético Nacional-Club América

11.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, döntő, Kashima Antlers-Real Madrid

17.45: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, döntő

 

    Sport 1

 4.00: Ökölvívás, profi gála, Inglewood, Bernard Hopkins-Joe Smith

15.15: Kézilabda, női Európa-bajnokság, a 3. helyért

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol

23.00: Darts, világbajnokság

 

    Sport 2

 2.15: Amerikaifutball, NFL, New York Jets-Miami Dolphins

14.00: Darts, világbajnokság

19.00: Amerikaifutball, NFL, New York Giants-Detroit Lions

22.30: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-New England Patriots

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.15 és 12.15: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfiak

10.30: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, nők

11.45: Sílövészet, világkupa, Csehország, nők

13.45: Síugrás, világkupa, Engelberg

15.45 és 20.00: Sznúker, Scottish Open, Glasgow

 

    Eurosport 2

11.15: Északi összetett, világkupa, Engelberg

12.30: Sífutás, világkupa, La Clusaz, férfiak

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Bayern München

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Ingolstadt

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Kortrijk

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Fiorentina

22.45: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara-Bologna

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lille

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lyon

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Dijon

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Palermo 

 

    Splíer TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Montréal Canadiens

 4.00: Jégkorong, NHL, Edmonton Oilers-Tampa Bay Lightning

14.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Southampton

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal

19.05: Jégkorong, NHL, Boston Bruins-Los Angeles Kings

22.00: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-Columbus Blue Jackets

 

Forrás: MTI