Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-07-26
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 26., péntek:

    M1

9.37: Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 1. szabadedzés

13.40: Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 2. szabadedzés

 

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 1. forduló, Pápa-Puskás Akadémia

 

    Sport 2

15.00: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, negyeddöntő

 

    Sportklub

12.25: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Szaitama, Urawa Reds-Arsenal

 

    Eurosport

10.00 és 14.00: Vizes vb, Barcelona, műugrás, női 3 m

15.30: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Litvánia, Franciaország-Szerbia

17.30: Vizes vb, Barcelona, műugrás, férfi 3 m, döntő

19.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Litvánia, Hollandia-Spanyolország

 

    Eurosport 2

11.45: Ausztrálfutball, Essendon-Hawthorn Hawks

20.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Litvánia, Portugália-Litvánia

 

    Digisport 1

18.15: Kosárlabda, felkészülési mérkőzés, férfiak, Szombathely, Magyarország-Montenegró

21.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London, 1. nap

 

Július 27., szombat:

    M1

10.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 3. szabadedzés

13.34: Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring, időmérő

 

    M2

20.05: Vizes vb, Barcelona, női vízilabda nyolcaddöntő, Magyarország - Nagy-Britannia

 

    Duna

21.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 1. forduló, Győr-DVTK

 

    Sport 1

16.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 1. forduló, Újpest-Paks

18.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 1. forduló, Pécs-FTC

 

    Sport 2

11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, elődöntő

15.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Hamburg-Internazionale

 

    Sportklub

17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, elődöntő

 

    Eurosport

10.00 és 14.00: Vizes vb, Barcelona, műugrás, férfi 10 m

15.45: Kerékpár, San Sebastian-i GP

17.15: Vizes vb, Barcelona, műugrás, női 3 m

18.30: Salakmotor, Eb, Gdansk

21.30: Ökölvívás, IBF interkontinentális címmérkőzés, Saglam-Solis

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Collingwood-GWS Giants

15.00: Síugrás, nyári GP, Németország

17.30: Kerékpár, lengyel körverseny, 1. szakasz

20.30: Labdarúgás, Német Szuperkupa, Borussia Dortmund-Bayern München

 

    Digisport 1

0.30: Világjátékok, Cali

11.55: Labdarúgás, Barclay's Ázsia Kupa, a 3. helyért

14.25: Labdarúgás, Barclay's Ázsia Kupa, döntő

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Criciúma

 

    Digisport 2

0.30: Tenisz, WTA-torna, Stanford, negyeddöntő

16.00: Atlétika, Gyémánt Liga, London, 2. nap

 

Július 28., vasárnap:

    M1

13.15: Forma-1, Magyar Nagydíj, Hungaroring

17.50: Vizes vb, Barcelona, úszás, döntők

 

    Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 1. forduló, Videoton-Haladás

 

    Sport 1

11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, döntő

 

    Sport 2

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 1. forduló, Kecskemét-Bp. Honvéd

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 1. forduló, DVSC-Kaposvár

 

    SportKlub

0.55: Labdarúgás, MLS, NY Red Bulls-Real Salt Lake

20.15: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő

 

    Eurosport

10.00 és 18.15: Vizes vb, Barcelona, úszás

11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Hungaroring

12.30: Síugrás, nyári GP, Németország

14.00: Vizes vb, Barcelona, műugrás, férfi 10 m, döntő

15.15: Labdarúgás, női Eb, döntő

20.15 és 21.30: Vizes vb, Barcelona, vízilabda, férfi nyolcaddöntő

 

    Eurosport 2

9.30: Autósport, GP3-sorozat, 2. futam, Hungaroring

14.30: Kerékpár, lengyel körverseny, 2. szakasz

15.45: Labdarúgás, német másodosztály, 1. FC Köln-Fortuna Düsseldorf

 

    Digisport 1

1.40: Világjátékok, Cali

9.55: Standvízilabda, ob, 3. helyért és döntő, Siófok

18.25: Standfoci, nemzeti liga, 4. forduló, Siófok

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Corinthians-Sao Paulo

23.00: Tenisz, WTA-torna, döntő

 

    Digisport 2

0.00 és 4.00: Tenisz, WTA-torna, elődöntő

11.40: Autósport, Porsche Szuperkupa, Hungaroring

 

Forrás: MTI