Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-02-06
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 6., péntek:

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

14.25: Tenisz, ATP 250, Zágráb

 

    Eurosport

9.45: Téli Universiade, Spanyolország, alpesi sí, férfi szuper-óriásműlesiklás

15.00 és 17.15: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, vegyes váltó

16.00: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

18.45: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női lesiklás

21.30: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, férfi lesiklás, edzés

 

    Eurosport 2

13.00: Téli Universiade, Spanyolország, hódeszka 

14.00: Sznúker, Német Masters, 3. nap

17.00: Téli Universiade, Spanyolország, jégkorong, Spanyolország-Csehország

20.15: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, Schalke 04-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

18.15: Vízilabda, férfi OB I, Racionet Honvéd-ZF-Eger

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Lens

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Laboral Kutxa

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Nyizsnyij Novgorod

 

Február 7., szombat:

    Duna World

17.50: Kézilabda, női KEK, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Siófok-Hypo NÖ

 

    Sport 1

14.45: Ökölvívás, Bocskai István-emlékverseny, döntők

18.00: Kosárlabda, Adria Liga, 21. forduló, Szolnoki Olaj-Mega Leksz

21.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Nashville Predators-New York Rangers

 

    Sport 2

15.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Atlético Madrid-Real Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, 24. forduló, Real Zaragoza-Barcelona B

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Levante-Málaga

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Real Sociedad-Celta Vigo

 

    Sport M

14.00: Lósport, ügető, futam

 

    Sportklub

18.00: Labdarúgás, Serie A, 22. forduló, Verona-Torino

 

    Eurosport

10.00 és 13.45: Téli Universiade, Spanyolország, alpesi sí, női szuperkombináció

12.15: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, női sprint

15.15: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, férfi sprint

16.45: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

18.30: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női lesiklás

20.45: Sznúker, Német Masters, Berlin, elődöntő

 

    Eurosport 2

10.30: Kerékpár, dubaji körverseny, 4. szakasz

13.00: Sznúker, Német Masters, Berlin, elődöntő

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, VfB Stuttgart-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, Hamburger SV-Hannover

20.30: Téli Universiade, Spanyolország, jégkorong, Kazahsztán-Egyesült Államok

 

    Digisport 1

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Tottenham Hotspur-Arsenal

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Aston Villa-Chelsea

18.15: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Everton-FC Liverpool

20.35: Labdarúgás, Serie A, 22. forduló, Juventus-AC Milan

 

    Digisport 2

15.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Marseille

18.00: Kézilabda, női KEK, nyolcaddöntő, első mérkőzés, FTC-Rail Cargo Hungaria - Tertnes Bergen

 

Február 8., vasárnap:

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Córdoba-Almería

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, 22. forduló, Go Ahead Eagles-Ajax Amsterdam

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Espanyol-FC Valencia

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 22. forduló, Athletic Bilbao-FC Barcelona

 

    Sport M

14.55: Lósport, futam

 

    Sportklub

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, 22. forduló, Fiorentina-Atalanta

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 22. forduló, SSC Napoli-Udinese

 

    Eurosport

10.00 és 13.45: Téli Universiade, Spanyolország, alpesi sí, férfi szuperkombináció

12.45: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, női üldözéses

15.00: Sílövészet, világkupa, Nove Mesto, férfi üldözéses

15.45: Síugrás, világkupa, Titisee Neustadt

17.30 és 22.15: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, férfi szuperkombináció

19.30: Labdarúgás, Afrikai Nemzetek Kupája, Egyenlítői-Guinea, döntő

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, Werder Bremen-Bayer Leverkusen

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 20. forduló, FC Augsburg-Eintracht Frankfurt

20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin, döntő

 

    Digisport 1

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Burnley-WBA

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, Newcastle United-Stoke City

17.25: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Baia Mare-Győri Audi ETO

19.10: Kézilabda, női KEK, visszavágó, FTC-Rail Cargo Hungaria - Tertnes Bergen

20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-PSG

 

    Digisport 2

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 22. forduló, Cagliari-AS Roma

17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, 24. forduló, West Ham United-Manchester United

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, 22. forduló, Internazionale-Palermo

 

Forrás: MTI