Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-12-18
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 18., péntek:

    M4 Sport

16.57: Futsal NB II, PAFC-Mitre - Dunakeszi Kinizsi

18.57: Futsal NB I, Rába ETO-Göcsej SK

 

    Sport 1

13.00: Kézilabda, női világbajnokság, az 5-8. helyért, Oroszország-Franciaország 

15.30: Kézilabda, női világbajnokság, az 5-8. helyért, Dánia-Montenegró 

17.45: Kézilabda, női világbajnokság, elődöntő, Hollandia-Lengyelország

20.30: Kézilabda, női világbajnokság, elődöntő, Norvégia-Románia 

 

    Sport 2

14.00 és 20.00: Darts, PDC-világbajnokság

 

    Sport M

13.43: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Alpesi sí, női világkupa, lesiklás, Val d'Isere

12.00: Alpesi sí, férfi világkupa, szuper-óriásműlesiklás, Val Gardena/Gröden

14.15: Sílövészet, női világkupa, Szlovénia

19.30: Díjugratás, London

 

    Eurosport 2

13.30: Alpesi sí, női világkupa, műlesiklás, Val d'Isere

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Lubin-Gornik Zabrze

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Hoffenheim

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Montpellier 

 

    Digisport 2

9.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Japan Warriors-Philippine Mavericks

12.30: Tenisz, International Premier Tennis League, Singapore Slammers-UAE Royals

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena Zvezda-Bayern München

20.50: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 3

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpiakosz-Anadolu Efes

 

    Sportklub

19.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Vienna Capitals

 

December 19., szombat:

    M4 Sport

17.57: Kosárlabda, férfi NB I, Körmend-Szolnok

 

    Sport 1

13.00: Futsal, spanyol bajnokság, Ribera Navarra-Palma Futsal

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Las Palmas

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Sevilla

 

    Sport 2

1.30: Jégkorong, NHL, Detroit Red Wings-Vancouver Canucks

14.00 és 20.00: Darts, PDC-vb, 3. nap

 

    Sport M

13.55: Lóverseny, ügető

 

    Eurosport

11.00: Sílövészet, világkupa, Szlovénia, férfi üldözéses

12.00: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás

13.30: Sílövészet, világkupa, Szlovénia, női üldözéses

14.15: Síugrás, világkupa, egyéni, Engelberg

21.00: Küzdősport, King of Kings, Kisinyov

 

    Eurosport 2

10.15: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere, női lesiklás

12.15: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi és női sprint

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-VfL Wolfsburg

21.00 és 22.30: Szánkó, világkupa, Calgary

 

    Digisport 1

9.00 és 12.30: Tenisz, International Premier Tennis League

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Norwich City

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Aston Villa

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Empoli

 

    Digisport 2

14.25: Autósport, Formula E, Uruguay, 2. szabadedzés

15.55: Autósport, Formula E, Uruguay, időmérő edzés

17.55: Kézilabda, SEHA Liga, MVM Veszprém-Tatran Presov

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Monaco

 

    Digisport 3

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-PSG

19.55: Autósport, Formula E, Uruguay, futam

 

December 20., vasárnap:

    M4 Sport

7.57: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Japán, bronzmérkőzés, Sanfrecce Hirosima-Guangzhou Evergrande

11.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Japán, döntő, River Plate-FC Barcelona

16.30: Asztalitenisz, Generációk Csatája, Budapest 

 

    Sport 1

4.15: Ökölvívás, profi gála, Verona, Luis Ortíz-Bryant Jennings

9.30: Kézilabda, női vb, Dánia, a 7. helyért

12.00: Kézilabda, női vb, Dánia, az 5. helyért

14.30: Kézilabda, női vb, Dánia, bronzmérkőzés

17.00: Kézilabda, női vb, Dánia, döntő

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Atlético Madrid

22.45: Darts, PDC-vb, 4. nap

 

    Sport 2

2.15: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-New York Jets

14.00: Darts, PDC-vb, 4. nap

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Rayo Vallecano

19.00: Amerikaifutball, NFL, Indianapolis Colts-Houston Texans

22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-Denver Broncos

 

    Sport M

13.43: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.15: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

10.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás, 1. futam

11.30: Sílövészet, világkupa, Szlovénia, férfi tömegrajtos

12.45: Alpesi sí, világkupa, Alta Badia, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

13.30: Alpesi sí, világkupa, Courchevel, női óriás-műlesiklás, 2. futam

14.30: Síugrás, világkupa, egyéni, Engelberg

 

    Eurosport 2

11.00: Sífutás, világkupa, Toblach, férfi 15 km klasszikus

13.15: Sífutás, világkupa, Toblach, női 10 km klasszikus

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Mainz

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Darmstadt

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Juventus

14.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-FC Liverpool

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-West Ham United

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Lazio

 

    Digisport 2

9.00: Tenisz, International Premier Tennis League

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Napoli

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-AC Milan

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Olympique Marseille

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Genoa

17.00: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Rio Ave

 

Forrás: MTI