Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2013-11-29
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 29., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, Ness Hungary NB II, Vasas FC-Dunaújváros PASE

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, 16. forduló, Bp. Honvéd - KTE-Phoenix Mecano

 

    Sport 2

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

19.45: Vízilabda, BL, nők, selejtező, ZF Eger-NGM Firenze Pallanuoto

22.00: NHL, San Jose Sharks - St. Louis Blues

 

    Sportklub

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Montpellier Hérault SC

 

    Eurosport

12.15: Sífutás, világkupa, Kuusamo, Finnország, férfi és női sprint, klasszikus

14.15: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, Norvégia, férfi elődöntő

16.00: Síugrás, világkupa, Kuusamo, Finnország, HS 142

17.45: Sílövészet, világkupa, Östersund, Svédország, női sprint

19.00: Alpesi sí, világkupa, Beaver Creek, USA, női lesiklás

21.30: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, Norvégia, női elődöntő

 

    Eurosport 2

9.00: Krikett

18.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Németország

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, Németország, Wolfsburg-Hamburg

 

    Digisport 1

19.15: Vízilabda, férfi ob I, Racionet Honvéd - A-HÍD Szeged

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Kaunas-Milano

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Fenerbahce

 

November 30., szombat:

    M1

13.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kaposvári Rákóczi - DVSC-TEVA

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Újpest

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Zsóry - MTK

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros - PMFC-Matias

22.15: Ökölvívás, Profi gála, London

 

    Sport 2

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió, 2. nap

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Atlético Madrid

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Eibar-Mallorca

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Valladolid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Real Sociedad

 

    Sportklub

15.30: Kosárlabda, férfi NB I, FALCO-Körmend

17.45: Labdarúgás, Serie A, Parma-Bologna

19.55: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Torino

 

    Eurosport

8.30: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo

9.30: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, női, 5 km, klasszikus

11.15: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, férfi, 10 km, klasszikus

13.15: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo

14.15: Szánkó, Világkupa, Winterberg, férfi, 2. futam

15.00: Sílövészet, Világkupa, Östersund, férfi, sprint

16.45: Síugrás, Világkupa, Kuusamo, HS 142

18.45: Alpesi sí, Világkupa, Beaver Creek, női szuper-G

20.00: Alpesi sí, Világkupa, Lake Louise, férfi lesiklás

 

    Eurosport 2

10.00: Curling, Európa-bajnokság, Stavanger, női döntő

13.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York, 1. nap

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Dortmund

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-VfB Stuttgart

20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York, 1. nap

23.00: Amerikaifutball, NCAA Big Ten Conference

 

    Digisport 1

15.45: Labdarúgás, Premier League, Cardiff City-Arsenal

18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MKB-MVM Veszprém - Szentpétervár

20.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Croatia Zagreb

22.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Fluminense-Atlético Mineiro

 

    Digisport 2

16.05: Kézilabda, EHF Kupa, Pick Szeged-Benfica

18.25: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-WBA

 

December 1., vasárnap:

    M1

14.55: Lovassport, OTP Bank Lovas Világkupa, Budapest

16.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Győri ETO FC

 

    Sport 1

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Feyenoord-PSV

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Osasuna

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Barcelona 

 

    Sport 2

1.00: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió, 3. nap

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Haladás-Videoton

22.15: Amerikaifutball, NFL, Kansas City Chiefs-Denver Broncos

 

    Sportklub

12.15: Labdarúgás, Serie A, Catania-Milan

14.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta - Roma

17.00: Kosárlabda, női NB I, PINKK-Sopron

18.45: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Udinese

20.30: Labdarúgás, francia Bajnokság, Paris Saint-Germain - Olympique Lyon

 

    Eurosport

9.15: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo

10.15: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, női, 10 km, szabadstílusú

11.00: Sílövészet, Világkupa, Östersund, női, üldözéses

12.15: Sífutás, Világkupa, Kuusamo, férfi, 15 km, klasszikus

13.15: Sílövészet, Világkupa, Östersund, férfi, üldözéses

14.15: Északi összetett, Világkupa, Kuusamo, férfi, 10 km

15.15: Sznúker, York, Egyesült Királyság, 2. nap

17.30: Alpesi sí, Világkupa, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 1. futam

19.00: Alpesi sí, Világkupa, Lake Louise, férfi, szuper-óriásműlesiklás

20.15: Alpesi sí, Világkupa, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 2. futam

 

    Eurosport 2

10.00: Szánkó, Világkupa, Németország, nők, 1. futam

11.15: Szánkó, Világkupa, Németország, nők, 2. futam

13.15: Szánkó, Világkupa Németország, csapat váltó

14.15: Labdarúgás, Bundesliga 2

15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hannover 96-Eintracht Frankfurt

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Freiburg

20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York, 2. nap

 

    Digisport 1

1.45: Amerikaifutball, NCAA, Texas A&M-Missouri

12.45: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Manchester United

15.00: Labdarúgás, Premier League, Hull City-Liverpool

17.05: Labdarúgás, Premier League, Chelsea-Southampton

19.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Bahia

 

    Digisport 2

0.35: Amerikaifutball, NCAA

14.25: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kiel-Wisla Plock

17.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Swansea City

19.10: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Csurgó-Besiktas

 

Forrás MTI