Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-03-11
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 11., péntek:

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00: Futsal, Spanyol Kupa, negyeddöntő, El Pozo Murcia-Aspil Vidal Ribera Navarra

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Reading-Crystal Palace

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.45: Síugrás, vk, Neustadt

15.15: Sílövészet, vb, Oslo, női váltó

17.30 és 20.45: Sífutás, vk, Canmore

 

    Eurosport 2

15.15: Kerékpár, Párizs-Nizza, országúti verseny, 5. szakasz

16.45 és 22.30: Sznúker, World Grand Prix, Wales

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Korona Kielce-Slask Wroclaw

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Schalke 04

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo

22.45: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 2

20.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Real Madrid

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-CSZKA Moszkva

 

Március 12., szombat:

    M4 Sport

 6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya vb, Szöul

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Budapest Honvéd

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia

20.30: Vízilabda, férfi BL, A-Híd OSC Újbuda - Partizan Beograd

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Getafe

18.15: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Everton-Chelsea

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Deportivo La Coruna

 

    Sport 2

18.15: Vízilabda, férfi BL, Szolnoki Dózsa-Közgép - Galatasaray

20.15: Futsal, Spanyol Kupa, elődöntő

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.00: Labdarúgás, MLS, Orlando-Chicago

 9.45: Alpesi sí, vk, Lenzerheide, női szuper-óriásműlesiklás

11.15: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi lesiklás

12.45: Síugrás, vk, Neustadt

15.15: Sílövészet, vb, Oslo 

20.45: Sífutás, vk, Canmore

 

    Eurosport 2

 7.30 és 10.00: Superbike-vb, Thaiföld

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Frankfurt

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen

20.30: Sznúker, World Grand Prix, Wales

 

    Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Manchester City

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke-Southampton

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Bologna

22.45: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

    Digisport 2

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Partick Thistle-Celtic

16.55: Kézilabda, SEHA Liga, Tatran Presov-MVM Veszprém

19.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, Diósgyőr-Basket Landes

21.45: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

    Digisport 3

16.00: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger - Herceg Novi

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Sampdoria

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Nice

22.00: K-1, Glory sorozat, Párizs

 

Március 13., vasárnap:

    M4 Sport

 6.00: Rövidpályás gyorskorcsolya vb, Szöul

14.00: Labdarúgás, NB II, Siófok-Kisvárda

18.30: Kézilabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Lengyelország

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valencia

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Betis

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Real Madrid

 

    Sport 2

14.30: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Arsenal-Watford

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, negyeddöntő, Manchester United-West Ham

20.00: Futsal, Spanyol Kupa, döntő

 

    Sport M

12.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45: Alpesi sí, vk, Lenzerheide, női kombináció

11.15: Alpesi sí, vk, Kvitfjell, férfi szuper-óriásműlesiklás

12.30 és 15.45: Sílövészet, vb, Oslo

13.45: Síugrás, vk, Neustadt

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales, döntő

 

    Eurosport 2

 8.15: Superbike-vb, Supersport, Thaiföld

10.00: Superbike-vb, Thaiföld

13.00: Alpesi sí, vk, Lenzerheide, női kombináció

14.00: Kerékpár, Párizs-Nizza, országúti verseny, 7. szakasz

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hamburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Mainz

22.00: Labdarúgás, MLS, New York-Toronto

 

    Digisport 1

 5.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AC Milan

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-AS Roma

17.45: Autósport, IndyCar, St. Petersbourg

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Napoli

22.55: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

    Digisport 2

 5.30 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Verona

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Tottenham

 

    Digisport 3

 1.00: Autósport, Formula E, Mexikó

 2.10: Labdarúgás, argentin bajnokság

13.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-PSG

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Leuven-Club Brugge

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Lyon

22.55: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

Forrás: MTI