Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-11-18
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 18., péntek:

    M4 Sport

16.27: Röplabda, női NB I, UTE-Jászberény

18.57: Kosárlabda, férfi NB I, MAFC - PVSK-Pannonpower

 

    Sport 1

10.00: Cselgáncs, GP, Csingtao

19.00: Kézilabda, női BL, Buducsnoszt-Glassverket

21.00: Ökölvívás, profi gála, George Groves-Eduard Gutknecht, London

 

    Sport 2

14.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00 és 20.00: Sznúker, Belfast

 

    Eurosport 2

 8.30: Műkorcsolya, GP, Kína

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Leipzig

 

    Digisport 1

15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Monaco

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Darussafaka Dogus Istanbul 

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Olympique Lyon

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Zalgiris Kaunas 

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Saint-Truiden - FC Bruges

 

November 19., szombat:

    M4 Sport

13.27: Vízilabda, férfi OB I, DVSC-Vasas

15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC-Budapest Honvéd

17.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Ferencvárosi TC

19.50: Kosárlabda, női Eb-selejtező, Magyarország-Portugália

 

    Sport 1

10.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star-Szibir

13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Aspil Vidal Ribera Navarra-Jaén Paraíso Interior

15.30: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC - Rosztov-Don

18.00: Kézilabda, férfi BL, Kristianstad - MOL-Pick Szeged

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid    

 

    Sport 2

10.00: Cselgáncs, GP, Csingtao

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo-Sevilla

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Málaga

18.15: Kézilabda, női EHF Kupa, Dunaújvárosi KKA-Érd

22.00: Küzdősport, UFC gála, Belfast

 

    Sport M

13.15, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Curling, férfi Eb

14.00 és 20.15: Sznúker, északír Open

17.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Bahrain

 

    Eurosport 2

 7.30, 9.30, 11.45 és 14.00: Műkorcsolya, GP, Kína

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Schalke

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Bayern München

20.30: Pályakerékpár, Revolution Series, Franciaország

21.00: Rögbi, barátságos mérkőzés, Franciaország-Ausztrália

 

    Digisport 1

15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Cagliari

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nantes

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Pescara

 

    Digisport 3

14.55: Rögbi, felkészülési mérkőzés, Olaszország - Dél-afrikai Köztársaság

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nancy-Dijon

 

    Spíler TV

 3.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Chicago Blackhawks

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Arsenal

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Liverpool

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-West Ham United

22.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-New Jersey Devils

 

November 20., vasárnap:

    M4 Sport

12.45: Vízilabda, női Magyar Kupa, döntő

14.45: Labdarúgás, NB II, Békéscsaba 1912 Előre-Nyíregyháza Spartacus FC 

17.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-UPC Vienna Capitals

 

    Sport 1

 3.00: Ökölvívás, Szergej Kovaljov-Andre Ward

12.30: Kézilabda, női BL,  Asztrahanocska-FTC-Rail Cargo Hungaria

14.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Alba Fehérvár KC-IUVENTA Michalovce

16.45: Kézilabda, férfi BL, Telekom Veszprém-PSG

19.00: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya-Maccabi Srugo Rishon Lezion

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Villarreal

 

    Sport 2

 3.00: Küzdősport, UFC gála, Sao Paolo

10.00: Cselgáncs, GP, Csingtao

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Espanyol

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Granada

19.00: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Baltimore Ravens

22.30: Amerikaifutball, NFL, San Francisco 49ers-New England Patriots

 

    Sport M

11.00 és 13.00: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45: Labdarúgás, női U20-as vb, Brazília-Svédország

14.00 és 20.00: Sznúker, északír Open, Belfast

 

    Eurosport 2

 6.45: Labdarúgás, női U20-as vb, Nigéria-Spanyolország

 9.00: Curling, Eb, Glasgow

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Hamburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Sassuolo

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Palermo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Caen

19.00: Tenisz, ATP-világbajnokság

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-Standard Liége

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Internazionale

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Genoa

21.10: Autósport, Nascar, Miami

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Montréal Canadiens-Toronto Maple Leafs

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Middlesbrough-Chelsea

23.00: Jégkorong, NHL, Carolina Hurricanes-Winnipeg Jets

 

Forrás: MTI