Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-08-14
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 14., péntek:

    M4

13.30 és 19.00: Ökölvívás, Európa-bajnokság, Szamokov, elődöntők

 

    Sport 1

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

15.00: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz 

17.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Korona Kielce-Cracovia

20.30: Labdarúgás, Bayern München-HSV Hamburg

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, gyorsasági vb, cseh Nagydíj, 1. szabadedzés

13.05: Motorsport, gyorsasági vb, cseh Nagydíj, 2. szabadedzés

18.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntő

21.40: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, 1. mérkőzés, Athletic Bilbao-FC Barcelona

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto

19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, negyeddöntő

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Manchester United

 

Augusztus 15., szombat:

    M4

11.00 és 14.45: Lovas Eb, Aachen

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK - DVSC-TEVA

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-MTK Budapest

 

    Sport 1

9.45: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, FTC-Rail Cargo Hungaria - Selgros Lublin

11.45: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, Siófok KC-Galerius Fürdő - Podravka Vegeta

16.15: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, Siófok KC-Galerius Fürdő - Selgros Lublin

18.15: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, FTC-Rail Cargo Hungaria - Podravka Vegeta

 

    Sport 2

13.55: Lóverseny, ügető, 19. versenynap

19.45: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Willem II

 

    Eurosport

12.30: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Franciaország

14.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 6. szakasz

17.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 3. szakasz

19.00: Salakmotor, Európa-bajnokság, Németország

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball Liga, Port Adelaide-GWS Giants

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Schalke 04

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

0.30: Tenisz, ATP-torna, Montreal, negyeddöntő

11.55: Autósport, ADAC Forma-4, Nürburgring, 1. futam

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Everton

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Stoke City

18.00: Labdarúgás, belga bajnokság, Mouscron-Standard Liége

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Olympique Lyon

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, negyeddöntő

8.55: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto3, MotoGP, Moto2, 3. szabadedzések

12.30: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto3, időmérő edzés

13.25: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, MotoGP, időmérő edzés

15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto2, időmérő edzés

17.00: Úszás, világkupa, Paris-Chartres

19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő

21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

23.30: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético PR-Santos

 

Augusztus 16., vasárnap:

    M4

10.00: Lovas Eb, Aachen

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Soroksár-Gyirmót

16.20: Red Bull Air Race, Ascot

18.30: Röplabda, Női Európa Liga, Érd, Magyarország-Görögország

 

    Sport 1

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV Eindhoven-Groningen

 

    Sport 2

10.00: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, Podravka Vegeta-Selgros Lublin

12.00: Kézilabda, Elek Gyula-kupa, FTC-Rail Cargo Hungaria - Siófok KC-Galerius Fürdő

13.55: Lóverseny, galopp, 17. versenynap

 

    Eurosport

12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Franciaország

14.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 7. szakasz

17.00: Kerékpár, Norvég körverseny, 4. szakasz

18.00: Labdarúgás, Valais Kupa, barátságos női mérkőzés

23.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders-Orlando City

 

    Eurosport 2

1.00: Labdarúgás, MLS, New York Red Bulls-Toronto FC

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Eintracht Frankfurt

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-1. FC Köln

 

    Digisport 1

0.30: Tenisz, WTA-torna, Toronto, elődöntő

2.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, elődöntő

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, Nürburgring, 2. futam

14.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Arsenal

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Chelsea

19.00: Tenisz, WTA-torna, Toronto, döntő

21.00: Tenisz, ATP-torna, Montreal, döntő

 

    Digisport 2

10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto3, futam

12.10: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, Moto2, futam

13.50: Gyorsaságimotoros-vb, Cseh Nagydíj, Brno, MotoGP, futam

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Bastia

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Ajaccio

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Chapecoense-Atlético Mineiro

 

Forrás: MTI