Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-02-07
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 7., péntek:

    M1

16.45: Szocsi téli olimpia, megnyitóünnepség

 

    Sport 2

12.30: Tenisz, ATP-torna, Montpellier, negyeddöntő

 

    Sportklub

14.30: Tenisz, ATP-torna, Zágráb

19.00: Kosárlabda, spanyol Király Kupa, Valencia Basket Club-Laboral Kutxa

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse FC - AS Saint-Etienne

 

    Eurosport

9.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország, 1. nap

11.00: Kerékpár, dubaji körverseny, 3. szakasz

13.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország, 1. nap

18.30 és 20.30: Darts, világbajnokság, Blackpool, 2. nap

 

    Eurosport 2

11.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország, 1. nap

18.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Bochum-FSV Frankfurt

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

15.55: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Szerbia-Egyesült Államok

17.40: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Magyarország-Németország

19.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Larvik-Győri Audi ETO

 

    Digisport 2

17.15 és 19.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, Pécs

 

Feburár 8., szombat:

    M1

10.30 és 15.00: Szocsi téli olimpia

 

    Sport 1

14.45: Tenisz, ATP-torna, Montpellier

19.00: Jégkorong, NHL, Philadelphia Flyers-Calgary Flames

 

    Sport 2

10.30 és 15.00: Autósport, svéd rail, 4. nap

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Betis

18.00: Labdarúgás, spanyol másodosztályú bajnokság, Sabadell-Alavés

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Atlético Madrid

    

    SportKlub

7.30: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Shield Final

8.00: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Bowl Final

8.30: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Plate Final

9.00: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Play Off

9.30: Rögbi, HSBC Sevens World Series, Új-Zéland, Cup Final

15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, Vác-Fehérvár

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Atalanta

19.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan

23.00: Tenisz, ATP-torna, Vina del Mar

    

    Eurosport

9.30 és 13.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország, 2. nap

11.00: Kerékpár, dubaji körverseny, 4. szakasz

15.30: Darts, világbajnokság, Blackpool, 3. nap

20.30: Futsal, Európa-bajnokság, döntő, Antwerpen

 

    Eurosport 2

11.00: Sznúker, Európa Torna, Lengyelország, 2. nap

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Nürnberg-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Hertha Berlin

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, ESPN, Friday Night Fight

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Arsenal

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle United     

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City-Cardiff City

20.30 Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, döntő, Pécs  

 

    Digisport 2

13.55: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Egyesült Államok-Németország

15.40: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Magyarország-Szerbia

17.45: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés, Pécs

    

Február 9., vasárnap:

    M1

8.10, 13.40, 18.30: Szocsi téli olimpia

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Getafe

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Zwolle-Ajax Amsterdam

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Levante

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona

 

    Sport 2

14.45: Tenisz, ATP-torna, Montpellier

21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Lakers-Chicago Bulls

 

    SportKlub

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AS Roma

17.00: Tenisz, ATP-torna, Zágráb

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco - Paris Saint-Germain

23.00: Tenisz, ATP-torna, Vina del Mar

 

    Eurosport

10.00: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

14.00, 20.30 és 23.00: Darts, világbajnokság, Blackpool, 4. nap

 

    Eurosport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-FC Augsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Schalke 04-Hannover 96

20.30: Sznúker, Európa torna, Lengyelország

 

    Digisport 1

12.20: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Pick Szeged-Nantes

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Everton     

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Fulham

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen - MKB-MVM Veszprém 

 

    Digisport 2

12.25: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Szerbia-Németország    

14.40: Vízilabda, Volvo Kupa, Szolnok, Magyarország-Egyesült Államok     

16.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Kolding-Kiel

 

Forrás: MTI