Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-10-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 28., péntek:

    M4 Sport

16.45: Kézilabda, női NB I, Vác-Dunaújváros

19.15: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Klagenfurt

 

    Sport 1

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, CSM Bucuresti-Győri Audi ETO

20.30: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Real Sociedad

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00, 19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

 

    Sport M

14.00, 15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 8.00 és 13.15: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

20.30: Kerékpár, London

 

    Eurosport 2

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Mönchengladbach-Eintracht Frankfurt

22.15: Műkorcsolya, GP, Kanada

 

    Digisport 1

10.00, 13.30 és 15.30: Tenisz, WTA-vb, Szingapúr

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Lille - Paris Saint-Germain

 

    Digisport 2

 7.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Fenerbahce

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Brose Baskets

 

    Digisport 3

 8.00 és 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, 2. szabadedzés, MotoGP, Moto2

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Crvena zvezda

 

Október 29., szombat:

    M4 Sport

13.15: Kézilabda, férfi NB I, Mol-Pick Szeged - Telekom Veszprém

15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd - Swietelsky-Haladás

17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC-Videoton FC

19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, időmérő edzés

 

    Sport 1

12.00: Úszás, világkupa-verseny, Hongkong

14.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - HC Leipzig

20.30: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Granada

 

    Sport 2

13.00: Labdarúgás, Primera División, Sporting Gijón-Sevilla

16.15: Labdarúgás, Primera División, Alavés-Real Madrid

18.30: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Málaga

 

    Sport M

13.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

 2.55, 3.50, 4.50: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, 3. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 7.30, 10.00: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

13.45: Amerikaifutball, felkészülési mérkőzés, Magyarország-Belgium

17.40: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Fiorentina

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Napoli 

 

    Digisport 2

 6.30, 8.05, 9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, időmérő edzés, Moto3, MotoGP, Moto2

 7.25: Gyorsaságimotoros-világbajnokság, Malajziai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Saint-Étienne - Monaco

 

    Digisport 3

12.55: Labdarúgás, skót bajnokság, Aberdeen-Celtic

15.00: Autósport, Euroformula Open, Jerez, 1. futam

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Toulouse-Olympique Lyon

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Bastia-Dijon FCO

 

    Eurosport 1

 8.00 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

16.30 és 19.00: Motorsport, Superbike vb, Katar

20.30: Kerékpár, London

 

    Eurosport 2

 6.15: Kerékpár, hajnani körverseny

 8.15: Kerékpár, Saitama Criterium

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Schalke 04

20.30: Műkorcsolya, GP, Kanada

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, New Jersey Devils-Chicago Blackhawks

13.05: Labdarúgás, Premier League, Sunderland-Arsenal

15.35: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Manchester City

18.05: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Liverpool

 

Október 30., vasárnap:

    M4 Sport

13.15: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Nyíregyháza

15.45: Vízilabda, női ob I, BVSC-Szeged

19.45: Forma-1, Mexikói Nagydíj, futam

 

    Sport 1

11.00: Úszás, világkupaverseny, Hongkong

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Espanyol

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Las Palmas-Celta Vigo

 

    Sport 2

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Villarreal

14.30: Amerikaifutball, NFL, Cincinnati Bengals-Washington Redskins

18.00: Amerikaifutball, NFL, New Orleans Saints-Seattle Seahawks

21.30: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons-Green Bay Packers

 

    Sport M

13.00 és 15.15: Lósport, futam

 

    Digisport 1

 0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Estudiantes-Racing Club

 9.00 és 12.15: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

14.55: Labdarúgás, Serie A, Empoli-AS Roma

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-Metz 

20.25: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Internazionale

23.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, Arsenal-River Plate

 

    Digisport 2

 4.50, 6.10, 7.50: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, futam, Moto3, Moto2, MotoGP

12.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Genoa

14.55: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Pescara

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen-KAA Gent

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Girondins Bordeaux 

 

    Digisport 3

12.25: Autósport, Euroformula Open, Jerez, 2. futam

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, OGC Nice-Nantes

18.05: Autósport, NASCAR, Martinsville Speedway 

 

    Eurosport 1

 7.00 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

17.15 és 19.00: Motorsport, Superbike vb, Katar

20.00 és 22.15: Labdarúgás, MLS, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

 5.30: Kerékpár, hajnani körverseny

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Hertha BSC

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Hamburger SV

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Toronto Maple Leafs

14.05: Labdarúgás, Premier League, Everton-West Ham United

16.35: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Chelsea

20.00: Jégkorong, NHL, Winnipeg Jets-Buffalo Sabres

23.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders-Toronto Maple Leafs

 

Forrás: MTI