Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-02-12
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 12., péntek:

    M4 Sport

14.25: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Litvánia

17.55: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Észtország

 

    Sport 1

12.30 és 14.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, középdöntő, Sävehof-Midtjylland

21.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, negyeddöntő

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

17.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi üldözéses verseny

19.00: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női üldözéses verseny

20.00: Síugrás, világkupa, Vikersund

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Ruch Chorzow-Zaglebie Lubin

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Schalke 04

 

    Digisport 1

10.00 és 15.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

21.35: Labdarúgás, portugál bajnokság, Benfica-Porto

 

    Digisport 2

17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-AS Roma

 

    Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Olympiakosz

20.45: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Anadolu Efes

 

Február 13., szombat:

 

    M4 Sport

14.00: Vízilabda, női ob, UVSE-BVSC

15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Békéscsaba 1912 Előre-Ferencváros

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Videoton FC

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, döntő

 

    Sport 1

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Buffalo Sabres-Montreal Canadiens

14.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, FTC-Rail Cargo Hungaria - Rosztov-Don

17.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Besiktas - MVM-Veszprém

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Espanyol

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, elődöntő

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Athletic Bilbao

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Málaga

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

 4.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

10.15: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női lesiklás

13.00: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 10 km, klasszikus verseny

14.15: Síugrás, női világkupa, Ljuubno

16.45: Síugrás, férfi világkupa, Vikersund

20.15: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi váltó

 

    Eurosport 2

 9.00: Szánkó, világkupa, Németország, kettes, 1. futam

10.15: Szánkó, világkupa, Németország, kettes, 2. futam

11.15: Sífutás, világkupa, Falun, női 5 km, klasszikus verseny

12.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Idre

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hannover 96

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-Eintracht Frankfurt

20.45: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, döntő

 

    Digisport 1

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Manchester United

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-WBA

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Newcastle

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Napoli

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Frosinone

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lille

19.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Waregem

 

    Digisport 3

12.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, elődöntők

 

Február 14., vasárnap:

    M4 Sport

14.25: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Észtország-Litvánia

17.55: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Lengyelország

 

    Sport 1

 2.00: Kosárlabda, NBA, All Star-hétvége, skills challenge

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Granada

14.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Thüringer HC-Larvik

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, MOL-Pick Szeged - KIF Kolding

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Buducsnoszt Podgorica - Győri Audi ETO KC

 

    Sport 2

12.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Groningen-Ajax

15.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, döntő

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Celta Vigo

 

    Sport M

12.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi műlesiklás, 1. futam

 4.45: Alpesi sí, világkupa, Naiba, férfi műlesiklás, 2. futam

10.15 és 13.15: Alpesi sí, világkupa, Crans Montana, női kombináció

14.30: Sífutás, világkupa, Falun, férfi 15 km

15.45: Síugrás, világkupa, Vikersund

17.45: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női váltó

 

    Eurosport 2

 8.45: Szánkó, világkupa, Németország, nők

11.30: Sífutás, világkupa, Falun, női 10 km

12.15: Szabadstílusú sí, világkupa, Idre

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hamburger SV-Mönchengladbach

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-Bayern München

 

    Digisport 1

12.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leicester City

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool

17.05: labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Tottenham

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Internazionale

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Genoa

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Torino

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-AS Monaco

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

 

    Digisport 3

14.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

18.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires, döntő

 

Forrás: MTI