Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-04-08
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 8., péntek:

    M4 Sport

15.55: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, negyeddöntő

18.00: Szinkronkorcsolya világbajnokság, Budapest

20.25: Labdarúgás, női Európa-bajnoki selejtező, Gyirmót, Magyarország-Horvátország

 

    Sport 2

13.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.30, 18.00 és 20.00: Tenisz, WTA-torna, Katowice

15.30: Kerékpár, Baszk körverseny

 

    Eurosport 2

15.30: Tenisz, WTA-torna, Katowice

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Hannover

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Olympique Lyon 

 

    Digisport 2

15.55, 16.50 és 17.50: Gyorsaságimotoros világbajnokság, Amerikai Nagydíj, 1. szabadedzés, Moto3, MotoGP, Moto2

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, rájátszás, KRC Genk-Oostende

 

Április 9., szombat:

    M4 Sport

10.12: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, elődöntő

16.25: Kézilabda, férfi felkészülési mérkőzés, Franciaország-Magyarország, Toulon

20.42: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC - DVSC-TEVA

 

    Sport 1

16.30: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-FC Barcelona

22.45: Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Sport 2

 1.00, 3.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

13.00: Futsal, spanyol bajnokság

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Eibar

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid

21.45: Ökölvívás, profi gála, London, Charles Martin-Anthony Joshua

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

15.30: Kerékpár, Baszk körverseny

18.00: Tenisz, WTA-torna, Katowice

20.00: Curling, férfi világbajnokság, Bázel

 

    Eurosport 2

14.45 és 20.30: Motorsport, Le Mans

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Bayern München

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Mainz

 

    Digisport 1

 2.10: Labdarúgás, argentin bajnokság, Godoy Cruz-San Lorenzo

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Arsenal

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Chelsea

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Bromwich Albion

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Juventus 

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Internazionale

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp - Paris-Saint Germain

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

23.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate-Sarmiento

 

    Digisport 3

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Celtic     

15.55: Gyorsaságimotoros-vb Amerikai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

16.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

17.50: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés 

19.30: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

20.25: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

21.05: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

22.00: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, időmérő edzés 

 

Április 10., vasárnap:

    M4 Sport

15.30: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, bronzmérkőzés

17.00: Vízilabda, férfi olimpiai selejtező, Trieszt, döntő 

18.57: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budapest Honvéd

 

    Sport 1

 3.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Manny Pacquiao-Timothy Bradley

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Celta Vigo

15.45: Kézilabda, női EHF Kupa, elődöntő, visszavágó, Dunaújvárosi KKA-Randers

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Getafe

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Rayo Vallecano

 

    Sport 2

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, visszavágó, Buducsnoszt-Baia Mare

21.00: Tenisz, ATP-torna, Houston

 

    Sport M

13.00 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.15: Kerékpár, Párizs-Roubaix

18.00: Súlyemelés, Európa-bajnokság, Forde

22.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Houston Dynamo-Seattle Sounders FC

 

    Eurosport 2

 2.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Miami FC-Tampa Bay Rowdies

 7.00, 13.00 és 20.30: Motorsport, Le Mans

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Borussia Dortmund

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Bayer Leverkusen

20.30: Motorsport, Motokrossz-vb

 

    Digisport 1

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Leicester

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester United

19.00: Tenisz, WTA-torna, Charleston

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Bordeaux

23.00: Labdarúgás, argentin bajnokság, Rosario Central-Célez Sarsfield 

 

    Digisport 2

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Fiorentina     

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Verona     

17.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto3, futam     

19.15: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, Moto2, futam     

20.55: Gyorsaságimotoros-vb, Amerikai Nagydíj, MotoGP, futam

 

    Digisport 3

13.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Monaco 

17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Stoke City 

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Lazio

 

Forrás: MTI