Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-07-03
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 3., péntek:

    Sport 1

10.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Ulánbátor, 1. nap

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

17.45: Lóverseny, ügető, galopp és agárverseny

    

    Eurosport

11.00: Sznúker, Goldfields Open, Bendigo, Ausztrália, negyeddöntő

20.30: Lovaglás, Global Champions Tour, Párizs 

 

    Digisport 1

12.30: Tenisz, Wimbledon

 

    Digisport 2

12.30: Tenisz, Wimbledon

 

Július 4., szombat:

    Duna

13.45: Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, időmérő edzés

15.50: Red Bull Air Race, Magyar Nagydíj, Budapest, időmérő edzés

 

    Duna World

20.40: Strandlabdarúgás, barátságos mérkőzés, Siófok, Magyarország-Brazília

 

    Sport 1

1.30: Labdarúgás, Copa América, bronzmérkőzés, Peru-Paraguay

10.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Ulánbátor, 2. nap

16.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Ajax-Dinamo Moszkva

18.00: Salakmotor, Brit GP, Cardiff

21.45: Labdarúgás, Copa América, döntő, Chile-Argentína

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, 101. magyar ügetőderby

 

    Eurosport

9.30: Asztalitenisz, Super Series, Dél-Korea 

14.00: Kerékpár, Tour de France, 1. szakasz

18.00: Labdarúgás, U17-es női Európa-bajnokság, Izland, Spanyolország-Svájc

20.20: Lovaglás, Global Champions Tour, Párizs

21.45: Labdarúgás, női világbajnokság, Kanada, bronzmérkőzés, Németország-Anglia 

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, Gold Coast Suns-North Melbourne

11.15: Sznúker, Goldfields Open, Bendigo, Ausztrália, elődöntő

17.15: Autósport, GP3, Egyesült Királyság, 1. futam

 

    Digisport 1

10.30: Autósport, ADAC Forma-4, Lausitzring, 1. futam

12.30: Tenisz, Wimbledon

 

    Digisport 2

12.30: Tenisz, Wimbledon

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Párizs

23.30: Labdarúgás, brazil bajnokság, Chapecoense-Vasco da Gama

 

Július 5., vasárnap:

    Duna

13.30: Forma-1, Brit Nagydíj, Silverstone, futam

16.15: Red Bull Air Race, Magyar Nagydíj, Budapest, futam

20.05: Labdarúgás, Szuperkupa-mérkőzés, Székesfehérvár, Videoton-Ferencváros

 

    Sport 1

10.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Ulánbátor, 3. nap

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, 93. magyar derby

 

    Eurosport

9.15: Autósport, GP3, Egyesült Királyság, 2. futam

11.30: Autósport, Porsche Szuperkupa, Egyesült Királyság 

13.15: Kerékpár, Tour de France, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

1.30: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Columbus Crew SC-New York Red Bulls 

11.00: Sznúker, Goldfields Open, Bendigo, Ausztrália, döntő

14.00, 16.00 és 17.00: Motokrossz, világbajnokság, Svédország

23.00: Labdarúgás, amerikai bajnokság, Portland Timbers-San Jose Earthquakes

 

    Digisport 1

10.35: Autósport, ADAC Forma-4, Lausitzring, 3. futam

13.00: Autósport, Euroformula Open, Red Bull Ring, 2. futam

13.55: Autósport, GT Open, Red Bull Ring, 2. futam

17.45: Vízilabda, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Kína 

20.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Fluminense

23.30: Labdarúgás, brazil bajnokság, Internacional-Atlético Mineiro

 

Forrás: MTI