Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-09-12
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptmeber 12., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, Merkantil NB II, Kaposvári Rákóczi-Vasas

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Lombard Pápa Termál FC-MTK Budapest 

 

    Sport 2

13.00 Tenisz, Davis Kupa, Svájc-Olaszország

22.00: Kosárlabda, világbajnokság, elődöntő

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

    

    Sportklub

18.55: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Villach    

    

    Eurosport

8.30 és 13.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj

16.30: Kerékpár, Vuelta a Espana, 19. szakasz

19.00: Kerékpár, Nagydíj, Quebec

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Werder Bremen

 

    Digisport 1

9.05: Tenisz, WTA-torna, Hongkong

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Monaco

 

    Digisport 2

8.55: Strandlabdarúgás, vb-selejtező

10.15: Strandlabdarúgás, vb-selejtező

11.30: Strandlabdarúgás, vb-selejtező 

12.45: Strandlabdarúgás, vb-selejtező 

14.00: Strandlabdarúgás, vb-selejtező 

15.15: Strandlabdarúgás, vb-selejtező 

16.30: Strandlabdarúgás, vb-selejtező 

17.45: Strandlabdarúgás, vb-selejtező

 

Szeptember 13., szombat:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Szombathelyi Haladás

 

    Sport 1

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - PMFC-Matias

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskemét-Győri ETO

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Diósgyőr

 

    Sport 2

10.00: Strandröplabda, női elődöntők, Masters-torna, Baku

13.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Svájc-Olaszország

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona - Athletic Bilbao

18.00: Kosárlabda, férfi vb, a 3. helyért

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Real Sociedad

 

    Sportklub

19.55: Labdarúgás, francia Bajnokság, St. Etienne-Caen

21.55: Labdarúgás, MLS, Philadelphia Union-NY Red Bulls

 

    Eurosport

8.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, elődöntő

13.45: Autóverseny, világbajnokság, Bulgária, 1. futam

15.00: Kerékpározás, Vuelta a Espana, 20. szakasz, Santo Estevo de Riba de Sil - Ancares

19.30: Atlétika, világkupa, Marrákes

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga, elődöntő

13.00: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, Kína, elődöntő

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, 3. forduló

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke 04

20.30: Lovaglás, Global Champions Tour, Lausanne

 

    Digisport 1

9.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong, elődöntők

13.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester City

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Swansea City

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Aston Villa

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Udinese

 

    Digisport 2

8.55 és 10.15: Strandlabdarúgás, vb-selejtező

12.30, 14.05 és 15.00: Motorsport, gyorsasági vb, San Marinó-i Nagydíj, időmérő

13.25: Motorsport, gyorsasági vb, San Marinó-i Nagydíj, 4. szabadedzés MotoGP

16.25: Strandfoci (élő)

Vb-selejtező

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-AS Roma

 

Szeptember 14., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Újpest FC

 

    Sport 1

2.00: Ökölvívás, profi gála, Las Vegas, Floyd Mayweather-Marcos Maidana

12.00: Tenisz, Davis Kupa, elődöntő, Svájc-Olaszország

17.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Espanyol

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe

21.00: Kosárlabda, férfi vb, Spanyolország, döntő

 

    Sport 2

9.00: Strandröplabda, férfi elődöntők, Masters-torna, Baku

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia

22.15: Amerikaifutball, NFL, Denver Broncos-Kansas City Chiefs

 

    Sportklub

12.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Torino

14.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Chievo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Bordeaux

 

    Eurosport

13.45: Autóverseny, világbajnokság, Bulgária, 2. futam

15.00: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő

17.15: Kerékpározás, Vuelta a Espana, 21. szakasz, időfutam, Santiago de Compostela

20.30: Kerékpározás, Nagydíj, Montreal

 

    Eurosport 2

13.30: Sznúker, Mesterek Tornája, Sanghaj, döntő

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-Augsburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hannover 96-Hamburger SV

19.30: Atlétika, világkupa, Marrákes

 

    Digisport 1

8.55: Strandlabdarúgás, vb-selejtező

12.15 és 13.50: Motorsport, gyorsasági vb, San Marinó-i Nagydíj, futam

16.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-QPR

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-AC Milan

23.00: Autósport, NASCAR Sprint Cup, NSCS Race

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Hongkong, döntő

13.00: Strandlabdarúgás, vb-selejtező

15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Sassuolo

17.40: Strandlabdarúgás, vb-selejtező

20.55: Labdarúgás, frania bajnokság, Evian-Olympique Marseille

 

Forrás: MTI