Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-09-05
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Szeptember 5., péntek:

    Duna

15.30: Labdarúgás, Merkantil Bank NB II, Mezőkövesd Zsóry-Békéscsaba

 

    Sport 2

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo-CSZKA

 

    Sport M

20.15: Lósport, futam

 

    Eurosport

16.00: Kerékpár, Vuelta, 13. szakasz, Belorado-Obregon

18.30: Tenisz, US Open, New York, vegyes páros döntő

19.45 és 21.05: Tenisz, US Open, New York, női elődöntő

 

    Eurosport 2

12.00: Úszás, gála, Szingapúr

17.45: Labdarúgás, U21-es Eb-selejtező, Németország-Írország

22.00: Kerékpár, Tour of Alberta, 3. szakasz, Kanada

 

    Digisport 1

8.50: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Csehország-Azerbajdzsán

10.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Szlovákia-Svájc

11.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Görögország

12.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Fehéroroszország-Törökország

14.00: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Franciaország-Észtország

15.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Bulgária-Spanyolország

16.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Grúzia-Oroszország

17.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Moldova-Olaszország

 

    Digisport 2

15.55: Futsal, cukorbetegek Európa-bajnoksága, döntő

 

Szeptember 6., szombat:

    M1

13.45: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, időmérő

 

    Sport 1

11.45: Kerékpár, hegyikerékpáros világbajnokság, Hafjell, cross country, női elit

16.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő

18.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő

20.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő

 

    Sport 2

14.00: Lóverseny, nemzetközi lóversenyhétvége, Budapest, ügető

14.55: Lóverseny, futam

21.00: Labdarúgás, spanyol másodosztály, 3. forduló, Girona-Tenerife

 

    SportKlub

18.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Tarnów-Zielona

 

    Eurosport

13.30: Lovaglás, Lovas Világjátékok, díjugratás

15.00: Kerékpár, Vuelta, 14. szakasz, Santander-La Camperona

18.00 és 21.05: Tenisz, US Open, New York, férfi elődöntő

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball, Ausztrál Futball Liga

15.00: Íjászat, világkupa, Lausanne

17.00: Tenisz, US Open, New York, férfi elődöntő

22.30: Kerékpár, Tour of Alberta, 4. szakasz, Kanada

 

    Digisport 1

8.55: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Románia-Magyarország

10.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Anglia-Moldova

11.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Fehéroroszország-Grúzia

12.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Németország-Norvégia

14.00: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Ausztria-Lengyelország

15.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Lettország-Ukrajna

16.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Oroszország-Törökország

17.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Olaszország-Görögország

21.30: Profi boksz, IBF kispehelysúlyú címmérkőzés, Kiko Martínez-Carl Frampton

 

    Digisport 2

15.35 és 17.15: Autósport, GP2, Olaszország, 1. futam

 

Szeptember 7., vasárnap:

 

    M1

13.30: Forma-1, Olasz Nagydíj, Monza, futam

17.35: Labdarúgás, Eb-selejtező, Budapest, Magyarország - Észak-Írország

 

    Sport 1

11.00: Labdarúgás, Audi Kupa, Győr, a 3. helyért

12.45: Labdarúgás, Audi Kupa, Győr, döntő

16.00: Kosárlabda, férfi világbajnokság, nyolcaddöntő

18.00: Labdarúgás, Eb-selejtező, Koppenhága, Dánia-Örményország

20.15: Labdarúgás, Eb-selejtező, Dortmund, Németország-Skócia

 

    Sport 2

13.00: Lóverseny, nemzetközi lóversenyhétvége, Budapest, galopp

14.55: Lóverseny, futam

17.45: Labdarúgás, Eb-selejtező, Tbiliszi, Grúzia-Írország

20.30: Labdarúgás, Eb-selejtező, Athén, Görögország-Románia

 

    SportKlub

1.50: Labdarúgás, Major League Soccer, NY Red Bulls-Sporting KC

14.00: Autósport, ralikrossz, Franciaország

16.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Czestochowa-Leszno

19.00: Motorsport, Speedway Ekstraliga, Gorzow-Wroclaw

23.05: Labdarúgás, Major League Soccer, Portland Timbers-San Jose Earthquakes

 

    Eurosport

0.35: Tenisz, US Open, New York, női páros döntő

9.30: Autóverseny, GP3, Olaszország, 2. futam

10.30: Szuperbike, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország, 1. futam

11.30: Szupersport, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország

13.00: Szuperbike, világbajnokság, Jerez de la Frontera, Spanyolország, 2. futam

15.00: Lovaglás, Lovas Világjátékok, díjugratás

17.00: Kerékpár, Vuelta, 15. szakasz, Oviedo-Lagos de Covadonga

18.30: Tenisz, US Open, New York, férfi páros döntő

22.35: Tenisz, US Open, New York, női döntő

 

    Eurosport 2

11.45: Autóverseny, Porsche Szuperkupa, Monza, Olaszország

14.15: Superstock, világbajnokság, Spanyolország

14.45: Szuperbike, Egyesült Királyság bajnokság, 1. futam

16.00: Kerékpár, Vuelta, 15. szakasz

19.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília, MXGP, 1. futam

21.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília, MX2, 2. futam

22.00: Motokrossz, világbajnokság, Brazília

23.00: Kerékpár, Tour of Alberta, 5. szakasz, Kanada

 

    Digisport 1

8.55: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Csehország-Bulgária

10.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Görögország-Moldova

11.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Törökország-Görögország

12.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Svájc-Észtország

14.00: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Franciaország-Szlovákia

15.15: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Spanyolország-Azerbajdzsán

16.30: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Oroszország-Fehéroroszország

17.45: Strandlabdarúgás, Eb-selejtező, Olaszország-Anglia

 

    Digisport 2

9.20: Autósport, GP3, Olaszország, 2. futam

10.30: Autósport, GP2, Olaszország, 2. futam

11.30: Autósport, Porsche Supercup Series, Olaszország

12.55: Autósport, GT Open, Spa, 2. futam

 

Forrás: MTI