Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-07-25
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 25., péntek:

    M1

9.50: Forma-1, Magyar Nagydíj, első szabadedzés

13.45: Forma-1, Magyar Nagydíj, második szabadedzés

19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfiak, elődöntő, Magyarország-Olaszország

 

    Duna

18.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Magyarország-Izrael

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza-Debrecen

 

    Sport 2

15.00: Tenisz, ATP-torna, Gstaad

 

    Sport M

20.15: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

17.30: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

    Eurosport

14.15: Kerékpár, Tour de France, 19. szakasz

17.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Ausztria-Portugália

20.00: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Németország-Ukrajna

 

    Eurosport 2

17.45: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Magyarország-Izrael

20.30: Síugrás, Nyári Grand Prix, Wisla Team

 

    Digisport 1

20.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfiak, elődöntő, Montenegró-Szerbia

 

Július 26., szombat:

    M1

10.55: Forma-1, Magyar Nagydíj, harmadik szabadedzés

13.30: Forma-1, Magyar Nagydíj, időmérő edzés

16.01: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, bronzmérkőzés és döntő

 

    Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Dunaújváros

 

    Sport 1

1.00: Tenisz, ATP-torna, Atlanta, negyeddöntők

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton FC-Lombard Pápa

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Újpest FC

22.45: Ökölvívás, profi gála, Manchester, Dereck Chisora-Tyson Fury

 

    Sport 2

11.30 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, elődöntő

18.30: Labdarúgás, Telekom-kupa, Hamburg-Wolfsburg

20.30: Labdarúgás, Telekom-kupa, Bayern München-Borussia Mönchengladbach

22.00: Labdarúgás, International Champions Cup, Denver, Manchester United-AS Roma

24.00: Labdarúgás, International Champions Cup, Berkeley, Real Madrid-FC Internazionale

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

17.30 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag

 

    Eurosport

14.15: Kerékpár, Tour de France, 20. szakasz

17.45: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla

20.00: Autósport, hosszútávú verseny, Spa-Francorchamps

    

    Eurosport 2

11.30: Ausztrál Futball Liga, Hawthorn Hawks-Sydney Swans

16.00: Autósport, hosszútávú verseny, Spa-Francorchamps

17.00: Síugrás, nyári Grand Prix, Wisla

18.15: Autósport, hosszútávú verseny, Spa-Francorchamps

23.30: Atlétika, junior vb, Eugene

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

16.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, bronzmérkőzés

17.55: Vízilabda, Európa-bajnokság, nők, döntő

20.40: Labdarúgás, Eusebio Kupa, Benfica-Ajax

 

    Digisport 2

15.35: Autósport, GP2-sorozat, Hungaroring, 1. futam

17.15: Autósport, GP3-sorozat, Hungaroring, 1. futam 

 

Július 27., vasárnap:

    M1

13.15: Forma-1, Magyar Nagydíj, futam

20.20: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfiak, döntő

 

    Duna

16.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE-Ferencváros 

 

    Sport 1

2.30: Ökölvívás, profi gála, New York, Gennagyij Golovkin-Daniel Geale

11.30: Tenisz, ATP-torna, Gstaad, döntő

16.30: Labdarúgás, Telekom-kupa, bronzmérkőzés

18.15: Labdarúgás, Telekom-kupa, döntő

22.00: Labdarúgás, International Champions Cup, Pittsburgh, AC Milan-Manchester City

24.00: Labdarúgás, International Champions Cup, Chicago, Olympiakosz-FC Liverpool 

 

    Sport 2

14.00: Kerékpár, BMX-világbajnokság, Rotterdam

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Puskás Akadémia

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Győri ETO FC

 

    Sport M

15.00: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

1.00: Labdarúgás, MLS, Toronto FC-Sporting KC

17.15: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Chelsea FC-NK Olimpija Ljubljana

20.00: Tenisz, ATP-torna, Umag, döntő

23.00: Labdarúgás, MLS, Vancouver Whitecaps-FC Dallas    

 

    Eurosport

9.30: Autósport, GP3-sorozat, Hungaroring, 2. futam

10.00: Autósport, hosszútávú verseny, Spa-Francorchamps

11.45: Autósport, Porsche Szuperkupa, Hungaroring, futam

15.15: Kerékpár, Tour de France, 21. szakasz

 

    Eurosport 2

13.00, 14.00, 16.00 és 17.00: Motokrossz, vb, Csehország

18.00: Labdarúgás, női U19-es Eb, Norvégia

20.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfiak, döntő

24.00: Atlétika, junior vb, Eugene

 

    Digisport 1

9.20: Autósport, GP3-sorozat, Hungaroring, 2. futam

10.30: Autósport, GP2-sorozat, Hungaroring, 2. futam

11.40: Autósport, Porsche Szuperkupa, Hungaroring, futam

17.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Budapest Honvéd-Galatasaray

20.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfiak, döntő

 

    Digisport 2

8.55: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Perth Glory-Málaga

18.20: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfiak, bronzmérkőzés

19.50: Autósport, NASCAR Sprint Kupa, Brickyard

 

Forrás: MTI