Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2016-12-02
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 2., péntek:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Szolnoki Olaj

 

    Sport 1

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

 

    Sport 2

14.00: Lósport, futam

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, Macclesfield Town-Oxford United

23.00: Úszás, amerikai bajnokság

 

    Sport M

15.15, 17.15 és 19.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer

12.00 és 20.15: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

15.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

17.45: Síugrás, világkupa, Klingenthal

22.00: Lovassport, European Masters, Párizs

 

    Eurosport 2

12.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

16.00: Szánkó, világkupa, Lake Placid

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Bayern München

 

    Digisport 1

20.30: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Internazionale

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Zalgiris Kaunas

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria-Galatasaray

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus-Olympiakosz

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Caen-Dijon

 

December 3., szombat:

    M4 Sport

10.15: Labdarúgás, női U20-as vb, döntő, Koreai NDK-Franciaország

15.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Ferencváros

17.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debrecen-Videoton

20.15: Vízilabda, női Euroliga, selejtező, Dunaújváros-Messina

 

    Sport 1

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

12.45: Labdarúgás, Primera División, Granada-Sevilla

16.15: Labdarúgás, Primera División, FC Barcelona-Real Madrid

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szeged-Celje

20.45: Labdarúgás, Primera División, Atlético Madrid-Espanyol

 

    Sport 2

10.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star-Szeversztal

13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Movistar Inter-Santiago Futsal

16.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Charlton-MK Dons

18.30: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Villarreal

20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Barcelona-PSG

22.45: Úszás, amerikai bajnokság

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

8.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer

10.00 és 13.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer

11.30 és 14.45: Biatlon, világkupa, Östersund

16.00: Síugrás, világkupa, Klingenthal

20.15: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

22.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

 

    Eurosport 2

6.45: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, a 3. helyért, Egyesült Államok-Japán 

10.15: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, döntő, Koreai NDK-Franciaország

14.00 és 20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Borussia Mönchengladbach

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Leipzig-Schalke 04

22.00: Pályakerékpár, Revolution Series, Egyesült Királyság

 

    Digisport 1

13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Celtic

16.55: Labdarúgás, Montpellier-PSG

20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Atalanta 

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Oostende

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Bastia 

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Metz-Olympique Lyon

 

    Spíler TV

3.00: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Minnesota Wild

13.05: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Chelsea

15.35: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Swansea

18.05: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Arsenal

 

December 4., vasárnap:

    M4 Sport

9.45: Vízilabda, női Euroliga, selejtező, Messina-Heidelberg

11.15: Vízilabda, női Euroliga, selejtező, Dunaújváros-BVSC

12.45: Labdarúgás, NB II, Kisvárda-Balmazújváros

17.45: Kézilabda, férfi NB I, Csurgó-Tatabánya

 

    Sport 1

4.00: Küzdősport, UFC, döntő

11.45: Labdarúgás, Primera División, Betis-Celta Vigo

16.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Silkeborg-Veszprém

18.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Hollandia-Németország

20.30: Kézilabda, női Európa-bajnokság, Franciaország-Lengyelország

 

    Sport 2

8.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Tokió

13.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Curzon Ashton-Wimbledon

16.15: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Eibar

19.00: Amerikaifutball, NFL, Atlanta Falcons-Kansas City Chiefs

22.30: Amerikaifutball, NFL, Pittsburgh Steelers-New York Giants

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

8.45 és 14.00: Északi összetett, világkupa, Lillehammer

10.00 és 12.00: Sífutás, világkupa, Lillehammer

11.15 és 13.15: Biatlon, világkupa, Östersund

14.45: Síugrás, világkupa, Klingenthal

18.45: Alpesi sí, világkupa, Lake Louise

20.30: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

 

    Eurosport 2

9.45 és 12.45: Alpesi sí, világkupa, Val d'Isere

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Darmstadt-Hamburger SV

17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Augsburg-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 1

12.10: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Crotone

14.40: Labdarúgás, Serie A, SS Lazio-AS Roma

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Standard Liége

20.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Palermo

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Torino

17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Nancy

19.10: Kézilabda, német férfi bajnokság, Gummersbach-Füchse Berlin

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Toulouse 

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-St. Étienne 

 

    Spíler TV

1.00: Jégkorong, NHL, Tampa Bay Lightning-Washington Capitals

14.05: Labdarúgás, Premier League, Bournemouth-FC Liverpool

16.35: Labdarúgás, Premier League, Everton-Manchester United

21.00: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-Montreal Canadiens

 

Forrás: MTI