Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-01-30
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 30., péntek:

    Sport 1

16:15: Kézilabda, férfi vb, Katar, 1. elődöntő, Lengyelország-Katar

18.45: Kézilabda, férfi vb, Katar, 2. elődöntő, Franciaország-Spanyolország

 

    Sport 2

17:30: Jégkorong, KHL, Jokerit-Slovan Bratislava

 

    Sport M

13:35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9:45: Téli Universiade, Spanyolország, alpesi sí, férfi szuper-óriásműlesiklás

15:00 és 17.15: Sílövészet, vk, Csehország

16:00: Síugrás, vk, Titisee Neustadt, selejtező

18:45: Alpesi sí, vb, Beaver Creek, női lesiklás, edzés

21:30: Alpesi sí, vb, Beaver Creek, férfi lesiklás, edzés

 

    Eurosport 2

11:00: Kerékpár, Dubaji körverseny, 3. szakasz

13:00: Téli Universiade, Spanyolország, hódeszka

14:00: Sznúker, Német Masters, Berlin, 3.nap

17:00: Téli Universiade, Spanyolorsdzág, jégkorong, Spanyolország-Csehország

20:15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Bayern München

 

    Digisport 1

20:25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Rennes 

 

    Digisport 2

20:40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Galatasaray

 

Január 31., szombat:

    Sport 1

4.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Chicago Blackhawks

14.30: Kézilabda, férfi vb, Katar, a 7. helyért

17.15: Kézilabda, férfi vb, Katar, az 5. helyért

20.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-New York Islanders

 

    Sport 2

15.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Real Sociedad

18.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Atlético Madrid

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Elche

 

    Sport M

14.00: Lóverseny, ügető, 2. nap

 

    Sportklub

17.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Fiorentina

 

    Eurosport

9.30: Tenisz, Australian Open, női egyes, döntő, Serena Williams-Marija Sarapova

12.45: Téli Universiade, Spanyolország, sílövészet, női tömegrajtos verseny

14.30: Szánkó, világkupa, Norvégia, nők, 2. futam

16.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, negyeddöntő

19.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

9.45: Labdarúgás, Ázsia Kupa, Ausztrália

12.45: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

14.15: Síugrás, női világkupa, Hinzenbach

15.45: Síugrás, férfi világkupa, Willingen

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund

20.30: Atlétika, fedettpályás verseny, Karlsruhe

 

    Digisport 1

3.00: Ökölvívás, ESPN Friday Night Fights

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City-Newcastle United

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leicester City

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Empoli

 

    Digisport 2

13.55: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Dinamo Szirana-Buducsnoszt Podgorica

16.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille-Evian

18.30: Vízilabda, férfi ob I, VasasPlaket - Szolnoki Dózsa-Közgép

 

Február 1., vasárnap:

    Duna

14.55: Műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság, Stockholm, gála

 

    Duna World

15.55: Asztalitenisz World Tour, Tüskecsarnok

 

    Sport 1

14.30: Labdarúgás, holland bajnokság, Vitesse-Ajax

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Villarreal

 

    Sport 2

14.15: Kézilabda, férfi vb, Katar, a 3. helyért

17.00: Kézilabda, férfi vb, Katar, döntő

24.00: Amerikaifutball, Super Bowl, Seattle Seahawks-New England Patriots

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Napoli

17.00: Jégkorong, osztrák liga, Fehérvár AV19-Znojmo

 

    Eurosport

6.00: Tenisz, Australian Open, férfi páros, döntő

9.30: Tenisz, Australian Open, férfi egyes, döntő

12.45: Síugrás, női világkupa, Hinzenbach

13.45: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

14.30: Síugrás, férfi világkupa, Willingen

16.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, negyeddöntő

19.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

10.00: Északi összetett, világkupa, Val di Fiemme

10.45: Téli Universiade, Spanyolország, sífutás, férfi 30 km-es tömegrajtos verseny

11.15: Műkorcsolya és jégtánc Európa-bajnokság, Stockholm, páros kűr

13.30: Szabadstílusú sí, világkupa, Németország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Hertha BSC

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, FC Augsburg-1899 Hoffenheim

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Juventus

18.45: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Győri Audi ETO KC-Larvík

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Parma

 

    Digisport 2

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Aston Villa

16.55: Labdarúgás, angol bajnsokág, Southampton-Swansea City

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Olympique Lyon

 

Forrás: MTI