Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-10-25
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 24., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Nyíregyháza Spartacus FC

 

    Sport 1

13.00: Tenisz, ATP-torna, Valencia

 

    Sport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel

 

    Sport M

13.35 és 20.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

21.00: Ökölvívás, Wales

 

    Eurosport 2

15.30: Labdarúgás, indiai szuperliga, Mumbai City FC-NorthEast United FC

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-1. FC Köln

 

    Digisport 1

7.30: Tenisz, női világbajnokság, Szingapúr, negyeddöntők

13.30: Úszás, világkupa, Peking, 1. nap

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Lens

 

    Digisport 2

7.05: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés

8.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

9.00: Gyorsaságimotoros-vb, Malajziai Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

13.30: Tenisz, női világbajnokság, Szingapúr, negyeddöntő

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, UNICS Kazany-Real Madrid

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Dinamo Sassari-Anadolu Efes

 

Október 25. szombat:

    M1

13.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-MTK Budapest 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kecskeméti TE-Budapest Honvéd

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Dunaújváros

20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MVM Paks-Videoton

 

    Sport 2

14.30: Tenisz, ATP-torna, Bázel

17.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-FC Barcelona

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-Real Sociedad

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Sassuolo

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AS Roma

 

    Eurosport

8.30: Túraautó-világbajnokság, Japán Nagydíj, időmérő edzés

9.30 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden

21.00: Küzdősport, World Grand Prix Series

 

    Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hannover 96

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Schalke 04

20.30: Kerékpár, Hollandia

 

    Digisport 1

2.55: Motorsport, Malajziai Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

3.50: Motorsport, Malajziai Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

4.45: Motorsport, Malajziai Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés 

6.30: Motorsport, Malajziai Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

7.25: Motorsport, Malajziai Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

8.05: Motorsport, Malajziai Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

9.00: Motorsport, Malajziai Nagydíj, Moto2, időmérő edzés 

13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City

15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Sunderland-Arsenal

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Leicester City  

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-AS Roma 

 

    Digisport 2

8.30 és 12.00: Tenisz, női világbajnokság, Szingapúr

13.30: Úszás, világkupa, Peking

15.30: Vízilabda, E.ON férfi OB I, ZF-Eger - Racionet Honvéd

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Bordeaux

19.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Vardar Szkopje-Thüringer

20.35: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Hypo NÖ-Dinamo Sinara

 

Október 26., vasárnap:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVSC-TEVA - Ferencváros

 

    Duna

6.55: Túraautó-világbajnokság, Japán Nagydíj

 

    Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Málaga-Rayo Vallecano

14.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Utrecht-PSV Eindhoven

17.00: Tenisz, ATP-torna, Valencia

19.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Villarreal

21.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Atlético Madrid

 

    Sport 2

13:15 Labdarúgás, Magyarország-Horvátország, U17-es Eb-selejtező, Telki

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás-Győri ETO FC

22.15: Amerikaifutball, NFL, Arizona Cardinals-Philadelphia Eagles

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság

 

    Eurosport

6.15 és 7.15: Túraautó-világbajnokság, Japán Nagydíj

9.15 és 12.30: Alpesi sí, világkupa, Sölden

15.30: Asztalitenisz, férfi világkupa, Németország

 

    Eurosport 2

7.30 és 12.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Mainz

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Bayern München

20.45: Műkorcsolya, Grand Prix, Egyesült Államok

 

    Digisport 1

5.55: Motorsport, Malajziai Nagydíj, Moto3, futam

7.15: Motorsport, Malajziai Nagydíj, Moto2, futam

8.50: Motorsport, Malajziai Nagydíj, MotoGP, futam

12.00: Tenisz, női világbajnokság, Szingapúr     

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Newcastle

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Fiorentina 

  

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Palermo

17.00: Kézilabda, női Bajnokok Ligája, Savehof-Győri Audi ETO 

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille

 

Forrás: MTI