Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2014-08-15
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 15., péntek:

    Duna

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia - MVM-Paks

 

    Sport 1

18.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bécs, AS Roma-Wiener SK

 

    Sport Klub

20.15: Labdarúgás, francia Bajnokság, SM Caen-LOSC Lille

 

    Sport M

20.15: Lóverseny 

 

    Europsort

9.00 és 17.45: Atlétika, Európa-bajnokság, Zürich

14.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 5. szakasz

 

    Eurosport 2

12.00: Síugrás, nyári Grand Prix, selejtező, Courchevel

15.45: Kerékpár, Artic Race of Norway

17.45: Síugrás, nyári Grand Prix, HS 132, Courchevel

 

    Digisport 1

8.55: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

9.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

10.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés

13.05: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés

14.00: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

15.00: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

17.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Digisport 2

15.55: Kézilabda, női felkészülési mérkőzés, Ferencváros-Mihalovce (Nagymihály)

18.25: Labdarúgás, Trofeo Carranza, Cadíz-Atlético Madrid

21.55: Labdarúgás, Trofeo Carranza, Sevilla-Sampdoria

 

Augusztus 16., szombat:

    M1

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus-Videoton FC 

 

    Sport 1

15.15: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Stuttgarter Kickers-Borussia Dortmund    

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Budapest Honvéd

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC - DVSC-TEVA

 

    Sport 2

18.00: Salakmotor, Lett Nagydíj, Riga

21.00: Ökölvívás, profi gála, Erfurt, Yoan Pablo Hernández-Firat Arslan

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

19.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-Olympique Lyon

 

    Eurosport

8.45 és 14.45: Atlétika, Európa-bajnokság, Zürich

19.00: Lovassport, Global Champions Tour, London 

22.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrál Futball Liga, Essendon-West Coast Eagles

12.30: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország

14.00: Kerékpár, Artic Race of Norway

15.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 6. szakasz

 

    Digisport 1

1.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

3.00: ESPN Friday Night Fights

8.55: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

9.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

10.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Swansea City

15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Tottenham Hotspur

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Crystal Palace

21.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati

 

    Digisport 2

1.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati

12.30: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, időmérő edzés

13.25: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

14.05: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, időmérő edzés

15.00: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, időmérő edzés

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Bastia

19.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, elődöntő

21.55: Labdarúgás, Trofeo Carranza, döntő

 

Augusztus 17., vasárnap:

    M1

13.29: Autósport, német túraautó-bajnokság (DTM), Nürburgring, futam

16.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Győri ETO FC-Ferencváros

 

    Sport 1

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, AZ Alkmaar-Ajax

 

    Sport 2

15.45: Labdarúgás, Német Kupa, 1. forduló, Preussen Münster-Bayern München

18.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Szombathelyi Haladás - PMFC-Matias

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-Kecskeméti TE

 

    Sport M

14.55: Lóverseny, futam

 

    Sportklub

2.30: Labdarúgás, MLS, Sporting KC-Toronto FC

16.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Saint-Etienne - Stade Reims

 

    Eurosport

1.45 és 3.00: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada

8.45 és 14.45: Atlétika, Európa-bajnokság, Zürich

21.45: Labdarúgás, U20-as női világbajnokság, Kanada

 

    Eurosport 2

12.00: Kajak-kenu, szlalom világkupa, Németország

14.45: Kerékpár, Benelux körverseny, 7. szakasz

16.45: Kerékpár, Artic Race of Norway

 

    Digisport 1

1.05: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, elődöntő

3.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati, elődöntő

8.55: Kézilabda, Elek Gyula női felkészülési torna 

14.10: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Southampton

16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Manchester City

20.00: Tenisz, WTA-torna, Cincinnati, döntő

22.00: Tenisz, ATP-torna, Cincinnati, döntő

 

    Digisport 2

10.55: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto3, futam

12.15: Motorsport, Cseh Nagydíj, Moto2, futam

13.50: Motorsport, Cseh Nagydíj, MotoGP, futam

17.55: Kosárlabda, férfi Eb-selejtező, Csehország-Magyarország

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Girondins Bordeaux-AS Monaco

 

Forrás: MTI