Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-08-28
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Augusztus 28., péntek:

    M4

10.00 és 14.55: Atlétikai vb, Peking

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Espanyol

 

    Sport 2

13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Asztana, 5. nap

18.30: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Sparta Praha-Storhamar

21.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem

 

    Eurosport

10.15 és 13.00: Atlétikai vb, Peking

16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 7. szakasz

 

    Eurosport 2

9.30 és 14.00: Sznúker, Európa Torna, Németország

13.00: Labdarúgás, az Európa Liga csoportkörének sorsolása

18.00: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Podbeskidzie Bielsko-Biala - Lechia Gdansk

20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Schalke 04

 

    Digisport 1

9.55: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, 1. szabadedzés

10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 1. szabadedzés

11.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, 1. szabadedzés

13.00: Labdarúgás, az Európa Liga csoportkörének sorsolása

20.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

14.05: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, 2. szabadedzés

15.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 2. szabadedzés

16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, 2. szabadedzés

19.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven, elődöntő

 

Augusztus 29., szombat:

    M4

1.30, 5.00 és 12.00: Atlétikai vb, Peking

16.00: Kézilabda, férfi Szuperkupa, Veszprém-Szeged

18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, DVTK-Újpest FC

20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Paksi FC

 

    Sport 1

1.00: Tenisz, ATP-torna, Winston-Salem

15.00: Jégkorong, Bajnokok Ligája, Lulea-Fribourg

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Málaga

22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Betis

 

    Sport 2

2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, Jacksonville Jaguars-Detroit Lions

13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Asztana, 6. nap

19.00: Salakmotor, Lengyel GP, Gorzów

 

    Sport M

13.55: Lósport, galopp

 

    Eurosport

1.30, 3.00 és 12.00: Atlétikai vb, Peking

16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 8. szakasz

 

    Eurosport 2

8.30: Ausztrálfutball, nemzeti liga, North Melbourne-Western Bulldogs

11.15 és 20.30: Sznúker, Európa Torna, Németország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, FC Köln-HSV Hamburg

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Bayer Leverkusen

22.00: Labdarúgás, MLS, Toronto-Montreal Impact 

 

    Digisport 1

1.00: Tenisz, WTA-torna, New Haven, elődöntő

3.00: Ökölvívás, ESPN Boxing Series

9.55: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, 3. szabadedzés

10.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 3. szabadedzés

11.50: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, 3. szabadedzés

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Arsenal

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Crystal Palace

18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Everton

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Empoli

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Vasco da Gama-Figueirense 

 

    Digisport 2

11.55: Autósport, ADAC Forma-4, 1. futam, Sachsenring

13.30: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, időmérő

14.25: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, 4. szabadedzés

15.05: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, időmérő

16.00: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, időmérő

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Caen-Olympique Lyon

 

Augusztus 30., vasárnap:

    M4

2.30 és 12.00: Atlétikai vb, Peking

15.00: Autósport, DTM, Moszkva, 2. futam

16.30: Labdarúgás, NB II, Vác-ZTE

19.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Videoton-Debreceni VSC

 

    Sport 1

12.15: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-ADO Den Haag

14.45: Jégkorong, Bajnokok Ligája, KalPa Kuopio-Stavange

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Athletic Bilbao 

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Atlético Madrid

22.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Granada

 

    Sport 2

2.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, San Diego Chargers-Seattle Seahawks

13.00: Cselgáncs, világbajnokság, Asztana, 7. nap

16.45: Labdarúgás, holland bajnokság, PSV-Feyenoord

22.00: Amerikaifutball, NFL, előszezon, New Orleans Saints-Houston Texans

 

    Sport M

13.55: Lósport, ügetés

 

    Eurosport

1.30, 3.00 és 12.15: Atlétikai vb, Peking

16.00: Kerékpár, Vuelta a Espana, 9. szakasz

18.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Németország

23.00: Labdarúgás, MLS, Seattle Sounders FC-Portland Timbers

 

    Eurosport 2

13.00: Autósport, World Endurance bajnokság, Németország

13.30 és 20.00: Sznúker, Európa Torna, Németország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hertha BSC

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen-Mönchengladbach

 

    Digisport 1

1.55: Labdarúgás, brazil bajnokság, Sao Paulo-Ponte Preta

4.00: Ökölvívás, ESPN Boxing Series

13.10: Autósport, ADAC GT Masters, 2. futam, Sachsenring

14.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Norwich

16.30: Autósport, ADAC Forma-4, 3. futam, Sachsenring

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Juventus

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Carpi-Internazionale

 

    Digisport 2

12.15: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto3, futam

13.35: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, Moto2, futam

15.15: Gyorsaságimotoros-vb, Brit Nagydíj, MotoGP, futam

16.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea-Manchester United

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG

23.25: Labdarúgás, brazil bajnokság, Cruzeiro-Santos

 

Forrás: MTI