Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2017-01-27
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 27., péntek:

    M4 Sport

14.05: Műkorcsolya, Eb, Ostrava, férfi rövidprogram

17.45: Műkorcsolya, Eb, Ostrava, női kűr

 

    Sport 1

18.15: Kézilabda, női BL, középdöntő, CSM Bucuresti-Larvik

20.30: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, elődöntő, Horvátország-Norvégia

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, Derby County-Leicester

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi elődöntő

13.30: Szánkó, vb, Innsbruck, női sprint

14.00 és 15.45: Északi összetett, vk, Seefeld

15.00: Szánkó, vb, Innsbruck, férfi sprint

17.45: Síugrás, vk, Willingen

19.00: Műkorcsolya, Eb, Ostrava, női kűr

 

    Eurosport 2

 9.45: Sílövészet, Eb, Duszniki-Zdrój, férfi egyéni

12.00: Hódeszka, vk, Olaszország

13.30: Sílövészet, Eb, Duszniki-Zdrój, női egyéni

14.45: Műkorcsolya, Eb, Ostrava, férfi rövidprogram

20.00: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-Eintracht Frankfurt

 

    Digisport 1

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Montpellier

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Baskonia Vitoria Gasteiz

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Emporio Armani Milan

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Anadolu Efes

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Charleroi-Waregem

 

Január 28., szombat:

    M4 Sport

13.15: Műkorcsolya, Eb, Ostrava, jégtánc kűr

17.15: Jégkorong, Magyar Kupa, döntő, DVTK Jegesmedvék-MAC Budapest

20.15: Műkorcsolya, Eb, Ostrava, férfi kűr

 

    Sport 1

12.45: Labdarúgás, Primera División, Villarreal-Granada

16.00: Kézilabda, női BL, Győri Audi ETO KC-Krim Mercator Ljubljana

18.15: Kézilabda, női BL, Metz - FTC-Rail Cargo Hungaria

20.30: Labdarúgás, Primera División, Leganés-Celta Vigo

 

    Sport 2

10.30: Jégkorong, KHL, Kunlun Red Star-Medvescak Zagreb

13.30: Labdarúgás, FA Kupa, Liverpool-Wolverhampton

16.15: Labdarúgás, Primera División, Alavés-Atlético Madrid

18.30: Labdarúgás, FA Kupa, Southampton-Arsenal

20.45: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, bronzmérkőzés

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Tenisz, Australian Open, női döntő

14.45: Szánkó, vb, Innsbruck

16.00: Síugrás, vk, Willingen

19.30: Műkorcsolya, Eb, Ostrava, férfi szabadprogram

 

    Eurosport 2

 3.00 és 5.15: Tenisz, Australian Open

10.15: Alpesi sí, vk, Cortina d'Ampezzo, női lesiklás

12.00: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen, férfi lesiklás

13.30: Északi összetett, vk, Seefeld

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Werder Bremen-Bayern München

18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Borussia Mönchengladbach

 

    Digisport 1

17.55: Labdarúgás, Serie A, Lazio-Chievo

20.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Pescara

 

    Digisport 2

13.25: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers

16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Lyon-Lille

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Dijon

 

    Digisport 3

19.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nancy-Bordeaux

 

Január 29., vasárnap:

    M4 Sport

14.00: Műkorcsolya, Eb, Ostrava, gála

20.00: Vízilabda, férfi ob I, OSC-Vasas

 

    Sport 1

 4.00 és 6.00: Küzdősport, UFC, Denver

13.00: Labdarúgás, FA Kupa, Millwall-Watford

15.15: Kézilabda, női EHF Kupa, Érd-Byasen Trondheim

17.15: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, döntő

20.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Real Sociedad

 

    Sport 2

11.45: Labdarúgás, Primera División, Betis-Barcelona

15.00: Labdarúgás, FA Kupa, Sutton United-Leeds

17.00: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Wigan

 

    Sport M

14.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Tenisz, Australian Open, férfi döntő

13.00: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriás-műlesiklás

15.00: Síugrás, vk, Willingen

 

    Eurosport 2

10.00: Alpesi sí, vk, Garmisch-Partenkirchen, férfi óriás-műlesiklás

11.15: Alpesi sí, vk, Cortina d'Ampezzo, női szuperóriás-műlesiklás

14.00: Sífutás, vk, Falun

15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Hertha BSC

17.15: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Borussia Dortmund

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, Serie A, Torino-Atalanta

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Juventus

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Standard Liége

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Monaco

 

    Digisport 2

14.55: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-AS Roma

20.40: Kosárlabda, Serie A, Napoli-Palermo

 

    Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-AC Milan

    

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, All Star ügyességi verseny

22.00: Jégkorong, NHL, All Star-mérkőzés

 

Forrás: MTI