Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

2015-01-23
A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 23., péntek:

    Sport 1

14:45: Kézilabda, férfi vb, Katar, Spanyolország-Szlovénia

17:00: Kézilabda, férfi vb, Katar, Horvátország - Bosznia-Hercegovina

20:30: Labdarúgás, FA Kupa, 4. forduló, Cambridge United - Manchester United

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    SportKlub

18.45: Jégkorong, EBEL, Fehérvár AV19-Klagenfurt

 

    Eurosport

3.00 és 10.30: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, vk, Anterselva, női sprint

16:45: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi kombináció, lesiklás

19.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Dél-afrikai Köztársaság - Szenegál

 

    Eurosport 2

3.00 és 9.30: Tenisz, Australian Open

8:30: Síugrás, vk, Szapporó, selejtező

11.30: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi szuper-óriásműlesiklás

13.30: Hódeszka, vb, Kreischberg 

16:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Ghána-Algéria

 

    Digisport 1

18:15: Vízilabda, E.ON férfi ob I, RacioNet-Honvéd - A HÍD-OSC-Újbuda

20:25: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Olympique Marseille

 

    Digisport 2

18:40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Maccabi Electra 

20:45 Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Crvena zvezda

 

Január 24., szombat:

    Sport 1

16:00: Labdarúgás, FA-kupa, 4. forduló, Manchester City - Middlesbrough, 

19:00: Kézilabda, férfi vb, Katar, Franciaország-Svédország

 

    Sport 2

15:45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Córdoba-Real Madrid

18:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Barcelona

20:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Rayo Vallecano

22:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Levante

 

    Sport M

14:55: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

1.00, 3.00 és 10.30: Tenisz, Australian Open

11:45: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi lesiklás

15:15: Sílövészet, Anterselva, női üldözéses

16:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Elefántcsontpart-Mali

19:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Kamerun-Guinea

 

    Eurosport 2

1.00, 3.00 és 11.45: Tenisz, Australian Open

8:30: Síugrás, vk, Szapporó

10:15: Alpesi sí, vk, St. Moritz, női lesiklás

13:15: Sílövészet, Anterselva, férfi üldözéses

16:00: Síugrás, vb, nők, Oberstdorf 

17:45: Hódeszka, vb, Kreischberg 

 

    Digisport 1

17:15: Jégkorong, MOL Liga, Miskolci Jegesmedvék-Corona Brasov 

20:25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-AC Milan 

 

    Digisport 2

16:55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-AS Monaco 

 

Január 25., vasárnap:

    Sport 1

3:00: Ökölvívás, profi gála, Bloomfield, Mike Alvarado-Brandon Rios

12:30: Labdarúgás, holland bajnokság, Ajax-Feyenoord

16:30: Kézilabda, férfi vb, Katar, nyolcaddöntő

19:00: Kézilabda, férfi vb, Katar, nyolcaddöntő

21:00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla

23:00: Jégkorong, NHL, All Star-mérkőzés, Columbus

 

    Sport 2

1:00 Jégkorong, NHL All Star-hétvége, Columbus, ügyességi verseny

14:45: Labdarúgás, FA-kupa, 4. forduló, Bristol City-West Ham United

17:00: Labdarúgás, FA-kupa, 4. forduló, Brighton & Hove Albion-Arsenal

19:00: Kosárlabda, Adria-liga, Szolnoki Olaj-Cibona Zagreb

 

    Sport M

14:00: Lóverseny, ügető

 

    SportKlub

14:55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino

 

    Eurosport

1.00, 3.00 és 10.30: Tenisz, Australian Open

15:00: Sílövészet, Anterselva, női váltó

18:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Egyenlítői-Guinea - Gabon

 

    Eurosport 2

1.00, 3.45: Tenisz, Australian Open

3.00: Síugrás, vk, Szapporó

8:45: Sífutás, vk, Ribinszk, skiatlon

10:00: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 1. futam

10:45: Sílövészet, Anterselva, férfi váltó

12:15: Alpesi sí, vk, St. Moritz, női szuper-óriásműlesiklás

13:15: Alpesi sí, vk, Kitzbühel, férfi műlesiklás, 2. futam

16:15: Síugrás, vb, nők, Oberstdorf 

18:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Kongó-Burkina Faso

 

    Digisport 1

14:55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Chievo

17:00: Jégkorong, MOL Liga, Újpest-Nové Zámky

20:40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-AS Roma

 

    Digisport 2

20:55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-PSG

 

Forrás: MTI